WABİ Coin Nedir ? WABI COİN Geleceği ve Yorum !

wabi coin yorum

Wabi ( WABI Coin ) ekosistemi, Markaları ve Tüketicileri birbirine bağlayarak sorunsuz, adil ve gizli bir değer ve bilgi alışverişi sağlamaktadır. Peki tam olarak Wabi Coin Nedir ? WABI COİN Geleceği ve Yorum ! WABI Coin Kurucusu Kim ?

Wabi Coin Nedir ?

Wabi ekosisteme katılan kullanıcılar , tüketim tercihlerini daha iyi bilgilendirmek için tasarlanmış çeşitli araçlardan yararlanıyor ve Wabi ile teşvik ediliyor. Tüketiciler, tonkenları dünyanın her yerinden kendilerine teslim edilen binlerce benzersiz ürünü satın alabilecekleri özel bir Pazaryerinde kullanırlar.

Katılımcı Markalar, üstün pazarlama ve stratejik kararlar almalarına olanak tanıyan tüketici davranışı hakkında benzersiz veri kümeleri elde etmek için Wabi belirteçlerinden yararlanır. Ek olarak Markalar, kullanıcıları Wabi ile yeni veriler üretmeye teşvik ediyor, böylece hızlı hipotez testi ve yineleme sağlamaktadır . Wabi etkin bir şekilde kurumsal pazarlama bütçelerinden (yıllık 1,6 – 1,9 trilyon dolar) yararlanarak pazarlamayı katılımcı şirketler için çok daha verimli hale getirmektedir.

Wabi Coini diğerlerinden ayıran bazı özellikleri bulunmaktadır ve şu şekildedir ;

Tam Kapsamlı Çevik Pazarlama Platformu (Taeltech)

  • Tüketici Markaları için Wabi Ekosistemi Çevik Pazarlama için tam operasyonel ve kapsamlı bir platform sunarak hızlı veri toplama, hipotez formülasyonu, test etme sağlamaktadır.
  • Wabi Ecosystem, fikirden pazara geri bildirim döngüsünü aylardan günlere indirerek FMCG ve diğer endüstrilerde yeni ürün geliştirme ve pazarlama kampanyalarının yapılma şeklini tamamen bozar.

WABİ COİN NEDİR

Tüketici Paketli Ürünler Veritabanı ve Tarama yardımcı programı

Wabi Coin ekibi, dünyadaki en kapsamlı paketlenmiş tüketici ürünleri veritabanlarından birini oluşturmuş olup ,  tipik olarak günlük ürünlerin dış ambalajlarında bulunan bir barkodu tarayan tüketiciler, Wabi ile ödüllendirilir ve hemen şunları görebilmektedir ;

  • Malzemeler güvenlik analizi
  • Besin Değeri Hakkında Bilgi
  • Üreticinin ticari itibarı ve güvenilirliği
  • Ürün Puanları, İncelemeler ve Öneriler

Bunun karşılığında Ekosistem, alışveriş kanallarını keserek belirli bir tüketicinin alışveriş alışkanlıklarına ve tercihlerine ilişkin 360 derecelik bir genel bakış elde eder. Tüketici davranışına ilişkin bu tür bir içgörü, araştırmacılar ve pazarlamacılar için paha biçilmezdir. Wabi ekosistemi, küresel olarak bu tür verilerin çok az sağlayıcısından biridir.

Pazar yeri

  • Wabi ekibi, tüketicilerin Wabi ekosistemindeki çeşitli etkileşimlerden biriktirdikleri tokenları kullanabilecekleri bir Pazar Yeri kurmuştur. Şu anda Avrupa, Japonya, Avustralya, Yeni Zelanda vb. ülkelerden tüketicilere doğrudan gönderilen binlerce ürün mevcuttur.
  • Marketplace, markaların ve üreticilerin ürünlerini listelemelerine ve 1 milyarlık güçlü Çin pazarına erişmelerine olanak tanımaktadır. Ayrıca, Marketplace, pazara girmek isteyen veya yeni ürün lansmanları yapmayı düşünen markalar için mükemmel bir test alanı olmasını sağlayan eksiksiz davranışsal teşhis araçları paketi ile donatılmıştır.

WABI Coin Kurucusu Kim ?

Wabi, Alex Busarov ve Yaz Belinskiy tarafından 2013 yılında kurulmuştur. İki kurucu ilk olarak lisede tanıştılar ve London School of Economics’te okuduktan sonra sırasıyla McKinsey ve Bain’de danışmanlık alanında kariyer yaptılar. Tüketim Malları endüstrisindeki birkaç önemli vaka üzerinde çalışmış olan ikili, pazarlama yapmanın daha etkili bir yolu olması gerektiğine ve FMCG endüstrisinde genellikle halk sağlığı riskine yol açan verimsizliklerin teknoloji ve kararlılıkla tamamen çözülebilir olduğuna ikna oldular.

WABİ COİN nedir

Önerilen Makaleler

WABI Coin Toplam Arzı Ne Kadar ?

WABİ Toplam Arzı : 100.000.000 Wabi ‘ dir.

WABI Coin Nasıl ve Nereden Alınır ?

WABI alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle ilgili borsalara kayıt olmanız gerekmektedir. Eğer ki henüz ilgili borsaya kayıt yapmadıysanız buradan işlemini gerçekleştirebilirsiniz.  WABI Coin‘in listelenmiş olduğu borsa ie şu şekildedir ;

WABI COİN Geleceği ve Yorum !

Tüketicilere verilen her nokta için bir WABI dolaşımdan çekildiğinden, ekosistemin büyümesiyle dolaşımdaki arz azalmaktadır. 16 Kasım 2020 itibariyle, WABI ekosisteminin büyümesinin ardından 3.000.000’den fazla WABI dolaşım dışı bırakıldı. Günlük istatistikleri resmi web sitesinden de takip edebilirsiniz.

Wabi fiyatı ( makalenin yayınlandığı an itibariyle ) $0,164186 USD ve 24 saatlik işlem hacmi 1.547.512 USD’dir. Wabi son 24 saatte %1,67 düştü. Mevcut CoinMarketCap sıralaması, canlı piyasa değeri 16.418.552 USD ile 895. sırada. 99.999.999 WABI tokenlık dolaşım arzına ve maks. 100.000.000 WABI coin arzıdır.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.