Legion Network ( LGX ) Nedir ? LGX Coin Ön Satışı !

lgx coin nedir

Legion Ağı ön satışını duyurdu ! Coin market ve Coin gecko platformlarında listelenen proje , ayrıca Legion Network uygulamasını indiren kişilere yaklaşık 34 LGX bonusu sunduğu belirtiliyor. Fakat bilmeniz gereken en önemli nokta , ön satışlar yüksek risk içerebilir . Her yıl yüzlerce kripto para birimi , ön satış vaadi ile milyonlarca kullanıcıyı dolandırmaktadır . Bu yüzden ön satışlara katılmadan önce detaylı incelemeniz ve araştırmanız gerekir . Legion Network ( LGX ) Coin Nedir ? LGX Coin Nasıl Alınır ? LGX Ön Satışı !

Legion Network  Nedir ?

Legion Network ilk süper Blockchain ekosistemi ve en iyi hizmetleri birleştiren endüstride bir süper uygulamadır . Legion Network, sektördeki en iyi hizmetleri tek bir Süper Uygulamada birleştiren ilk süper blok zinciri ekosistemidir. Crypto cüzdanlarından NFT‘lere, bir hizmet olarak Oyun ve Yazılıma kadar her şeyi barındırmaktadır .

Legion Ağı geleceği içerik oluşturucular, markalar, geliştiriciler ve girişimciler için kullanıcı ve potansiyel oluşturucularını bir gelecek düşünülen blok zincirinde bir ekonomi geliştirerek NFT dünyasını daha iyi bir yer yaratmayı vaat ediyor.

legion network

LGX Coin Airdrop !

Legion Ağı platformu , uygulamanın daha fazla kitleye ulaşabilmesi adına referans sistemi ile kayıt olan kullanıcılara 34 LGX Coin vermektedir .

  • Legion Network uygulamanızı telefonunuza uygun uygulama sürümünü seçin . App Store veya Google Play Store !
  • Uygulamayı Yükledikten sonra , kayıt ekranında Referral ID yazan kısma , ( xbTurHH ) yapıştırın .
  • Daha sonra isim , mail adresi ve sayı , büyük küçük harf ve özel simge içeren ( * . ,- ) bir şifre oluşturun .
  • Altta yer alan kutucuğu onaylayın ve Register yazısına tıklayın .
  • Daha sonra mail adresine gelen mail ile doğrulamayı tamamlayın .
  • Tüm bu işlemlerin ardından uygulama içerisinde yer alan , Rewards kısmına tıklayın .
  • Rewards kısmında Task To Do altında yazan sosyal medya görevlerini tamamlamanız gerekmektedir .
  • Tüm bu işlemler sonrası bonus kazanacaksınız .
  • Profil kısmında Referal bölümüne tıklayarak , arkadaşlarınızı davet ederek daha fazla LGX kazanabilirsiniz .

Ayrıca uygulama içerisinde yer alan oyunları ve video görevlerini tamamlayarak , ekstra kazanç elde edebildiği belirtilmiştir .

Önemli Hatırlatma : Ön satışlar ve kripto paralar yüksek risk içermektedir . Herhangi bir platforma yatırım önceden detaylı olarak araştırılmalıdır . Burada yer alan bilgiler bir basın bülteni olup , www.bilgikripto.com görüşlerini ve fikirlerini yansıtmamaktadır . 

LGX Coin Nedir ?

LGX Coin , Legion Ağı platformunun ana belirtecidir . Toplam arzı , 1,000,000,000 LGX ‘dir . Başlangıçta planlanan dolaşım miktarı 6,000,000 LGX’dir .

Legion Network ( LGX ) Coin Nasıl Alınır ?

LGX Coin, toplam IDO tahsisatının 350.000/12.000.000’unu yükselten Lithium Ventures aracılığıyla gerçekleştirilecek. Ön satış Lithium Ventures platformunda tamamlanacaktır . 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.