NAS Coin Nedir ? Nebulas Coin Yorum , Analiz ve Geleceği !

NAS Coin Nedir ? Nebulas Coin Yorum , Analiz ve Geleceği !
Abone Ol 

Nebulas kendisini zincir üzerindeki verilere, etkileşimlere ve işbirliğine odaklanan özerk bir metanet olarak tanımlamaktadır. Peki tam olarak NAS Coin Nedir ? Nebulas Coin Yorum , Teknik Analiz ve Geleceği ! 

NAS Coin Nedir ?

NAS Coin ( Nebulas ) kendisini zincir üzerindeki verilere, etkileşimlere ve işbirliğine odaklanan özerk bir metanet olarak tanımlamakta olup , Hiper haritalanmış yapısal meta verilerinin, giderek karmaşıklaşan zincir üstü verileri işleyebildiği ve bu etkileşimleri tanımlayabildiği bildirmektedir.

15 Nisan 2019’da ekip, yerel zincir içi teşvike sahip bir blok zinciri ağı olan Nebulas NOVA‘yı piyasaya sürdü. Nebulas NOVA yayına girdikten sonra, geliştiriciler ve kullanıcılar, vizyonunu gerçekleştirmek için Nebulas ekosisteminin geliştirilmesine katılabilecekler ,  herkesin merkezi olmayan işbirliğinden adil bir şekilde yararlanmasına izin verindir. Ekosistem geliştirmeyi, varlık yönetimini kolaylaştırmak ve “özerk metanet”i teşvik etmek için Nebulas‘ın kurucu ekibi toplulukla birlikte “Nebulas Topluluk Grubu”nu oluşturacak.

Nebulas Topluluk Grubu 3 kuruluştan oluşmaktadır ;

  • Nebulas Konseyi
  • Nebulas Vakfı
  • Nebulas Teknik Komitesi

NAS COİN NEDİR

Bu kuruluşlar birbirlerini denetleyecek ve Nebulaların sürdürülebilir gelişimini destekleyecektir.

Nebulas ( Nas Coin)  kullanım durumları şu şekildedir :

Arama ve Sorgulama :  DApp’ler içinde zincirler arası arama yetenekleri ve benzersiz arama işlevleri sağlayın.

Etkileşimli Zincir Üzerinde Pazarlama :  Zincir içi veri izleme ve analizi için temel oluşturan, zincir içi etkileşimli pazarlamanın yeni bir biçimi.

Proje Derecelendirme Değerlendirmesi :  Tek zincirli veya zincirler arası proje değerlendirmesi için veri desteği sağlayın.

İşlem Testi ve Piyasa Tahmini :  Blok zinciri ekonomisinin ekosistem raporlaması ve pazar tahmini için veri analizi sağlar.

Girişim Sermayesi ve Kuluçka : Yeni projeler öngörün ve yeni risk sermayesi alanlarını keşfedin.

Oyun, Sosyal Ağ vb. :  İşlemleri, etkileşimleri keşfedin ve zincir üzerinde arama yetenekleriyle yeni DApp’leri güçlendirin.

nebulas coin

Nebulas Toplam Arzı Ne Kadar ? 

NAS Coin Toplam Arz : 76.400.017 NAS ‘ dir.

Önerilen Makaleler

Nebulas ( Nas Coin) Nasıl ve Hangi Borsadan Alınır ? 

Nebulas coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle ilgili borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekecektir. Hala kaydınız yok ise bursan kayıt işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Nas Coin listelenmiş olduğu borsa ise ;

Nebulas ( Nas ) Coin Fiyat Bilgisi

Bilgi Kripto web sitesinde Nebulas Coin Canlı Fiyat Tablosunu görüntüleyebilir ve anlık Nas Coin fiyat bilgisine sahip olabilirsiniz .

Nebulas Coin Yorum ve Geleceği !

Nebulas ( NAS ) kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu NAS alım-satım derecesini görebilirsiniz. NAS/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar.


Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.