SwissBorg Coin Nedir ? CHSB Coin ! CHSB Nasıl Alınır ?

chsb coin nedir

SwissBorg ( CHSB ) , dijital varlık yönetimini daha fazla birey için erişilebilir hale getirmeye odaklanan varlık yönetim platformudur.  Finans ve teknoloji uzmanları tarafında geliştirilen İsveç merkezli  platformdur. Peki tam olarak SwissBorg Coin Nedir ? CHSB Coin ! CHSB Coin Nasıl Alınır ? CHSB Coin Kaç TL ? CHSB Coin Kaç TL?

rbt token nedir
SwissBorg Coin Nedir ? CHSB Coin ! CHSB Coin Nasıl Alınır ? CHSB Coin Kaç TL ? CHSB Coin Kaç TL?

SwissBorg Coin Nedir ?

SwissBorg ( CHSB ) , dijital varlık yönetimini daha fazla birey için erişilebilir hale getirmeye odaklanan varlık yönetim platformudur.  Finans ve teknoloji uzmanları tarafında geliştirilen İsveç merkezli  platformdur. Wealth uygulamaları kullanıcıların blockchain tabanlı dijital varlıkları kolaylıkla alma, satma , depolama  ve ticaretini yapmalarına olanak sağlamaktadır.

CHSB coin nedir

CHSB Coin !

SwissBorg platformu kripto para pazarı ve geleneksel yatırım piyasası arasında köprü olmayı amaçlamaktadır. Akıllı sözleşeme ve blok zinciri kullanan SwissBorg ; yatırım portföyleri oluşturmak için pahalı danışmanlara olan ihtiyacı ortadan kaldırma potansiyeline sahip gibi görünmektedir. Zincir dışı kripto fonu  oluşturarak , şu an  kriptolara yatırım yapılmasını engelleyen kural ve düzenlemelere karşı karşıya kalan kurumsal yatırımcıları da çekebilmektedir.

YENİ ÇIKACAK COİNLER

ÖN SATIŞTA OLAN COİNLER

SwissBorg Coin Kaç TL ? 1 CHSB Coin Kaç TL ?

SwissBorg Toplam Arzı : 1,000,000,000 CHSB ‘dir

CHSB Coin Kaç TL

CHSB Coin Nasıl Alınır ?

SwissBorg ( CHSB ) almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. SwissBorg ( CHSB )   alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . [stextbox id=’warning’ caption=’BİNANCE %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ![/stextbox]

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.