O Coinin Balina Sayısı Artıyor!

balina
Abone Ol 

Popüler kripto para analistine göre, son aylarda meme kripto para birimi Dogecoin’in “balinalar” rafına 6 adres eklendi ve 620 milyon DOGE satın aldılar. O Coinin Balina Sayısı Artıyor!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Dogecoin Balinalarının Sayısı Son Aylarda %5 Arttı!

Söz konusu  adres sayısı az gibi görünse de aslında Dogecoin balinalarının toplam sayısının %5,13’ü kadardır. “Balinalar”, 100 milyondan 1 milyara kadar madeni para içeren cüzdanların sahipleridir.

Meme kripto para biriminin şu anda 0,06 dolardan işlem gördüğü göz önüne alındığında, “balinalar” 37,6 milyon dolar yatırım yaptı. Kripto para analisti Ali Martinez verileri IntoTheBlock’tan almıştır.

Önerilen Makaleler

Yılın başından bu yana, Dogecoin kapitalizasyonunun %64’ünü kaybetti ve bunun nedeni kripto para piyasasının genel düşüşü. Ancak Amerikalı girişimci Elon Musk , meme kripto para birimini desteklemeye devam ediyor .

Ethereum’un Proof-of-Stake (PoS) algoritmasına geçişinden sonra, Proof-of-Work (PoW) algoritmasında en büyük ikinci kripto para birimi haline gelen Dogecoin oldu. Haziran ayı ortasında, analitik firması Elliptic , kripto para dolandırıcılarının ve suçlularının giderek artan bir şekilde piramit şemaları ve diğer suçlar oluşturmak için Dogecoin’i kullandığını bildirdi .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.