Elon Musk ve DOGE Kurucu Ortağı Twitter’da Kripto Dolandırıcılık Botlarını Trolledi

ELON MUSK

Tesla, SpaceX ve diğer birkaç şirketin yüzüncü yıl dönümü Elon Musk, Dogecoin kurucu ortağı tarafından kripto dolandırıcılık botları hakkında bir tweet’e tepki gösterdi. Elon Musk ve DOGE Kurucu Ortağı Twitter’da Kripto Dolandırıcılık Botlarını Trolledi!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Elon Musk ve DOGE Kurucu Ortağı Twitter’da Kripto Dolandırıcılık Botlarını Trolledi!

Billy Marcus, Twitter’da genellikle sevimli erkek ve kadınların avatar fotoğraflarına sahip olduklarını söyleyerek bot hesaplarıyla alay etti.

Son zamanlarda Elon Musk, Twitter alanında birkaç kez yayılan kripto dolandırıcılık botları hakkında bir Twitter tartışması başlattı. Musk’ın Twitter’ı satın alıp özele aldığında çözeceğini söylediği sorunlardan biri de bu sahte hesaplardan kurtulmak olmuştu.

Önerilen Makaleler

Bunun yanı sıra, Musk Twitter satın alma anlaşmasını durdurduğu için “ne zaman” son zamanlarda bir “eğer” haline geldi. Musk’ın dediği gibi, Twitter kullanıcılarının yüzde 90‘ı dolandırıcı bot olabilir. Şimdi hepsinin Twitter kullanıcı tabanının yüzde beşinden biraz fazlasını oluşturduğunun onayını bekliyor.

DOGE Dolandırıcı Botlara Karşı Nasıl Kullanılabilir

Mayıs ayının başlarında Musk, kripto dolandırıcılık botlarıyla savaşmak için Dogecoin’den yararlanarak milyarder, yatırımcı ve DOGE hayranı Mark Cuban’ı Twitter’da destekledi.

Dallas Mavericks basketbol takımının online mağazasında DOGE için bilet ve ürün satışı yapan Cuba, her Twitter kullanıcısı için sınırsız gönderi başına 1 Dogecoin olmasının iyi bir fikir olacağını öne sürdü.

Bu şekilde, gerçek kullanıcılar, insanlar, konumlarına itiraz ettikten sonra botlar tarafından ödenen DOGE’yi alabilecekler.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.