Kuma Inu Nedir ? KUMA Token Nasıl Alınır ?

Kuma Token

Kuma inu topluluk odaklı yetiştiriciler için bir meme token olup , Kuma DEX , Kuma Breeder ve Kuma NFT’den oluşan topluluk odaklı bir DeFi kripto para projesidir. Peki tam olarak Kuma Inu Nedir , Kaç TL ? KUMA Token Nasıl Alınır ? KUMA Token Nedir ? 

Kuma Inu ( KUMA Token ) Nedir ?

Kuma Inu (KUMA Token ), yetiştiriciler için topluluk odaklı, merkezi olmayan bir kripto para birimidir. Kuma bir tokenin olabildiğince basit olması ilkesine dayanarak tasarlanmıştır. Söz konusu platformun yönetişim tokenı olan KUMA ile aynı zamanda kullanıcılar KUMA tokenını stake ederek dKuma kazanabilmektedirler. dKuma ise ,  KumaDEX’in native tokenıdır. Ek olarak ise ,  benzer bir felsefeye sahip olan KUMA %100 topluluk odaklı olup ,  topluluğun alınacak kararlarda rol almasını önemsemektedir. Kuma vessel platformun merkeziyetsiz oylama sistemidir. KUMA Tokenıyls oy kullanarak stratejik gelişmeler ve tanıtımlar için karar verilir.

Kuma DEX

Kuma Dex, SHIB, AKITA, ELON, KUMA vb. meme tokenları  için merkezi olmayan borsa olup ,  kullanıcılara 25x’e kadar long ve short imkanı tanımaktadır.

Kuma Breeder 

Kuma Breeder Meme Coinler için bir verim protokolü olup , kullanıcılar meme paralarını yatırarak pasif gelir elde edebilirler. Kullanıcılar ETH-dKUMA, ETH-KUMA, ETH-SHIB, ETH-LEASH, ETH-AKITA, ETH-ELON gibi havuzlar bulunmaktadır.

Kuma Vault

Kuma Vault Kuma inu ekosistemindeki yatırımlardaki karı maksimize etmek için oluşturulmuştur. DAI/USDC/USDT stabil coinleri  barındırmaktadır . Kullanıcılar Kuma Vault’a hangi tokeni yatırırsa o tokeni geri çekerler. Ek olarak  dKuma stake ederek yıllık getirilerini artırabilmektedirler.

Kuma Inu

Önerilen Makaleler

Kuma Inu Toplam Arz !

Kuma Inu Toplam Arz : 500.000.000.000.000 KUMA ‘ dir.

KUMA Token Nasıl Alınır ?

KUMA almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Kuma alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.

  • Kuma alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.