VelasPad Nedir ? VLXPAD Coin Nasıl Alınır ?

VELAS Blockchain’deki İlk Başlatma Paneli olup , dünyanın bugüne kadarki en hızlı AVM Blockchain’i olarak tanımlanmaktadır. VLXPAD, kullanıcılara özel IDO’lara, Stake Ödüllerine ve çok daha fazlasına platform erişimi sağlayan deflasyonist bir fırlatma paneli belirtecidir. Peki tam olarak VelasPad Nedir , Kaç TL ? VLXPAD Coin Nasıl Alınır ? VLXPAD Coin Nedir ?

VelasPad Nedir ?

VelasPad , Solana kod temeli üzerine inşa edilmiş, ancak özel olarak oluşturulmuş bir AI destekli Hisse Kanıtı (AIDPOS) konsensüs sistemi ile güçlendirilmiş Velas, yeni nesil merkezi olmayan uygulamaları desteklemek için tasarlanmıştır. VelasPad, yeni nesil blok zinciri projelerinin geliştirilmesine fon sağlamak ve desteklemek için tek bir amaç düşünülerek tasarlanmıştır . VELAS Blockchain‘deki İlk Başlatma Paneli olup , dünyanın bugüne kadarki en hızlı AVM Blockchain’i olarak tanımlanmaktadır. VLXPAD, kullanıcılara özel IDO’lara, Stake Ödüllerine ve çok daha fazlasına platform erişimi sağlayan deflasyonist bir fırlatma paneli belirtecidir.

VLXPAD Coin Nedir  ?

VLXPAD Coin , VelasPad ekosisteminin kripto para birimidir. VLXPAD , ekosistemin büyümesine yardımcı olmanın yanısıra ,en özel destekçilerini ödüllendiren ağır deflasyonist belirteçlerle tasarlanmıştır. Kapsamlı BlueZilla ekosisteminde bulunan tüm özelliklerden yararlanan VelasPad, Velas ürün ortamının büyümesini hızlandırmaya ve bunun VLXPAD coinlerini stake eden kullanıcılara getirdiği fırsatları sunmaya hazırlanmaktadır.

Önerilen Makaleler

VLXPAD Coin Nedir

VelasPad Toplam Arz !

VelasPad Toplam Arz : 104.728.715 VLXPAD ‘ dir.

VLXPAD Coin Nasıl Alınır ?

VLXPAD Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. VelasPad  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.

  • VelasPad alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.