Kryxivia Nedir ? KXA Token Nedir , Nasıl Alınır ?

kryxivia nedir nasıl alınır
Abone Ol 

Blockchain üzerinde NFT’den yararlanan yenilikçi bir MMORPG oyunu ! Kryxivia Nedir ? KXA , KXS Token Nedir , Nasıl Alınır ?

Kryxivia Nedir ?

Kryxivia, modern tarayıcıda oynanabilen, doğrudan kryxivia adresindeki web sitesi üzerinden erişilebilen bir fantezi 3D MMORPG’dir .  Kryxivia dünyasında, arkadaşlarınızla eğlenceli ve işbirlikçi bir deneyim yaşarken kripto para birimi ve benzersiz nadir NFT kazanabilirsiniz !
Kendi karakterinizi oluşturabilir, zindanlarda patronlara karşı savaşabilir, paranızı bankaya yatırabilir, özel eşyaların yetiştirilmesinden yağmalayabilir, erişilebilirlik için eşyalarınıza bağlanabilen Kryxit adlı büyülü mücevherlerde bulunan büyüler yapabilirsiniz.

Mevcut öğelerinizi oyun içi bir müzayede ( açık artırma )  veya herhangi bir uyumlu merkezi olmayan pazarda NFT biçiminde takas edebilirsiniz . Donanımlı parçalarınızın gücü , Kryxivia dünyasında gerçek değerinizin ne olduğunu bilmenize yardımcı olur, parçalarınızın ne kadar yüksekse , karakteriniz o kadar güçlüdür.

kryxivia

KXA , KXS Token Nedir , Nasıl Alınır ?

KXA , KXS Token , Kryxivia oyun platformunun ana belirteçleridir . Oyun içi varlıkların alım satım , nesnelerin ve kişisel eşyaların yükseltilmesinde kullanılır .

KXA Token , Binance Smart Chain ‘de yer alan Kryxivia Coin ‘in kısaltılmasıdır . KXA Token , zincir içi ödeme , başlangıç paketleri , oyun içi NFT’ler  ve satış etkinlikleri gibi durumda , oyun içi para birimi olan KXS Token ile takas edilebilen kripto para birimidir .

KXS ( Kryxivia Shard Coin ) , Kryxivia oyun dünyasında  yer alan devrim niteliğinde bir kripto para birimidir . KXS tokenın toplam maksimum arzı 5,000,000,000 KXS (5B) ile sınırlandırılmıştır, bu da onu oyun içinde KXA tokenından çok daha erişilebilir ve kullanılabilir hale getirmektedir . KXS Token CEX ve DEX’te diğer para birimleri gibi alınıp satılabilir.

Önemli: Kryxivia, 26 Kasım’da bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO Poolz’da gerçekleşecek. ( Ayrıntılar ).
Kryxivia, 30 Kasım’da bir İlk Dex Teklifi düzenleyecek. IDO, ENJINSTARTER‘da gerçekleşecek.

kxs token

Kryxivia Yol Haritası

3. Çeyrek – 2021
 • Alpha için Binance Smart-chain test ağında KXA ve KXS belirtecinin dağıtımı.
 • Geliştirmeye başlamak, temel oynanışı, oyun sunucularını ve blok zincir bağlantılarını test etmek.
 • Kryxivia Evreninin 3B Modellemesi üzerinde çalışmak.
 • Şehirlerin Seviye Tasarımını yapmak, benim, oyunun Lore’u üzerinde çalışmak, Kryxit’i keşfetmek ve fonksiyonel sistemleri değerli kılmak.
4. Çeyrek – 2021
 • Oyun ile ilgili temel bilgileri içeren çevrimiçi web sitesini başlatmak, Sunum belgesini yayınlamak.
 • GitHub depomuzdaki Kryxivia kod tabanının Açık Kaynak sürümü ve farklı akıllı sözleşmeler.
 • Unity WebGL, C# ve Node.js kullanarak Oyunun Kavram Kanıtını Hazırlama
 • BSC blok zinciri ile etkileşime giren farklı akıllı sözleşmelerimizi denetleme.
 • Alpha’nın lansmanı için Teaser’ı yayınlama.
 • Varlık havuzu likiditesini ve oyun temel fonlarını (ILO) oluşturmak için halka açık bir satış yaparak KXA belirtecini başlatmak.
 • Özel Alfa ön erişimi için Beyaz Listeyi dağıtmak (ILO’ya katılan cüzdanların avantajları olacaktır).
 • Tüm oyun yönleri, istemci/sunucu ve NFT’lerin merkezileştirme/desantralizasyon hizmetleri arasındaki bağlantılar üzerinde çalışmak
 •  Üyelerin KYC işlemlerini yapmak.
 • Oyun içi KXS jetonu için Uniswap kontrollü bir havuz oluşturma (yükseltilen fonların %10’u ile).
 • CoinMarketCap, CoinGecko üzerinde listeleme.

Yeni Çıkacak Gem Coinler

Yeni Çıkan Gem Coinleri , İlk Olarak Almak İçin

BURAYA TIKLAYIN !

Gem Coin, henüz adı fazla duyulmamış ve keşfedilmeyi bekleyen kripto varlıklardır diyebiliriz. Adını sanını duymadığımız bir çok gem coin, araştırıp yatırım yapan kişilere 50-100 kat para kazanma şansı sağlamıştır.

Gem Örnekleri : Shiba , Hamster , Floki , Feg Token , Kıshu vb.
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.