Kalata Coin Nedir ? Kalata Coin Toplam Arz !

Kalata Coin Toplam Arz

Kalata protokolü , hisse senedi , Emtia yada herhangi bir türev olsun neredeyse her varlığın alınıp satılabileceği eşler arası motor tarafından desteklenen bir DeFi platformudur. Sistem Hisse senetlerinde emtia varlık fiyatlarını merkezi olmayan bir fiyat , teminat aracılığı ile okumaktadır. Peki Kalata Coin Nedir ? KALA Coin Nasıl Alınır ? KALA Coin Kaç TL ? KALA Coin Canlı Fiyat ? Kalata Coin Toplam Arz ? 

Kalata Coin Toplam Arz
Kalata Coin Nedir ? KALA Coin Nasıl Alınır ? KALA Coin Kaç TL ? KALA Coin Canlı Fiyat ? 

Kalata Coin Nedir ?

Kalata protokolü , hisse senedi , Emtia yada herhangi bir türev olsun neredeyse her varlığın alınıp satılabileceği eşler arası motor tarafından desteklenen bir DeFi platformudur. Sistem Hisse senetlerinde emtia varlık fiyatlarını merkezi olmayan bir fiyat , teminat aracılığı ile okumaktadır. Kala Token, Binance Smart Chain kurulmuş olan bir platformdur. Ek olarak yüksek performans düşük maliyet ve kişi özgü tasarlanan yapısı itibariyle borç verme ve bir çeşit ticaret platformudur. KALA Token , söz konusu  platformun kripto para birimidir.

Bitcoin , Ethereum çeşitli altcoinler veya diğer emtialar Kalata tarafından desteklenmektedir. Ek olarak ise kullanıcıların sermayesi için oldukça verimli olan çapraz marjda sistemde yer almaktadır. Parasal enflasyon stratejisi ile elinde kala bulunduran kişiler jeton ile ödüllendirilmektedirler. Son olarak ise güvenilir havuza  motoruna sahiptir. Kalata Coin Nedir

Kalata Coin Toplam Arz !

Kalata Coin Maksimum Arz: 120.000.000 KALA iken Kalata Coin Toplam Arz : 200.000.000 KALA ‘ dir.

KALA Coin Nasıl Alınır ?

Kalata Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. KALA Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  şuan için sadece  Pancakeswap ve Babyswap borsasında yer aldığını görebilirsiniz .

  • Listelenen Borsaya giriş yaptığınız zaman, sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .
  • Diğer Kripto Para Alım satım işlemleri için OKEX Borsasına buradan kayıt olabilirisiniz.

POPÜLER FAN TOKENLER

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.