Ana SayfaAltcoin HaberleriIUP Token Nedir ? InfinitUp Token Nasıl Alınır ?

IUP Token Nedir ? InfinitUp Token Nasıl Alınır ?

spot_img

Bu makalemizde kullanıcıların radarına takılmayı başaran InfinitUp ( IUP Token   ) ‘e yer vereceğiz. InfinitUp ( IUP Token   ), garantili bir fiyat tabanına sahip bir Ar-Ge belirtecidir (Ödüller ve Yeniden Temellendirme) ve BNB, temettü olarak doğrudan sahiplerimizin cüzdanlarına dağıtılmaktadır. Pek, tam olarak IUP Token Nedir ? InfinitUp Toplam Arz ! IUP Token Nereden Alınır ? IUP Token Nasıl Alınır ? IUP Token Kaç TL ? 

InfinitUp ( IUP Token ) Nedir ? 

InfinitUp ( IUP Token   ), garantili bir fiyat tabanına sahip bir Ar-Ge belirtecidir (Ödüller ve Yeniden Temellendirme) ve BNB, temettü olarak doğrudan sahiplerimizin cüzdanlarına dağıtılmaktadır . InfinitUp Projesinin hedefi  ,  kripto para birimleriyle bağlantılı tamamen yeni bir oyun ekosistemi oluşturmak ve e-ticaret işlemleri için $IUP kurmaktır. InfinitUp rebase mekanizması nedeniyle,  token için sürekli bir üst fiyatı garanti etmek için toplam arzı azaltma eyleminde bulunmaktadır. Buna bağlı olarak Grafik her zaman yükseliş eğiliminde olacaktır. Rebase mekanizması anlatmak için bir örnek verecek olursak :

Diyelim ki her biri 1$’dan 2$IUP jetonunuz var ve 100$IUP jeton var, o zaman piyasa değeri 100$ ve toplam arzın %2’sine sahipsinizdir. Yeniden temellendirmeden sonra, 50 $IUP jetonunuz var ve 1 jetonunuz var, ancak fiyat $2. Hala 2$ değerinde $IUP jetonunuz var, toplam arzın %2’sine hala sahipsiniz. Piyasa değeri 200$’a çıkarsa, yatırımınızın 2 katı olur. Yeniden temellendirme tasarlandığından dolayı belirteçleriniz asla sıfıra ulaşmayacaktır. BNB ödülleri ise , tokenin mevcut hacmine bağlı olarak otomatik olarak sahiplerimizin cüzdanlarına dağıtılmaktadır.

R&R, kriptodaki en iyi iki mekanizmanın birleşimidir: ödüller ve yeniden temellendirme. Bunları rastgele seçilmemiştir:
Simbiyoz içinde bir arada var olurlar ve InfinitUp‘ın tüm topluluğumuza fayda sağlayan bir tutarlılık ve yörüngeye sahip olmasını sağlamak için birbirlerini desteklemektedir.

InfinitUp Toplam Arz !

InfinitUp Toplam Arz ve maksimum arz ile ilgili veri paylaşımı bulunmamaktadır çünkü Elastik bir arza sahiptir. Bu, herkesin cüzdanındaki jeton miktarı da dahil olmak üzere InfinitUp’ın toplam arzının, rebase adı verilen her eylemden sonra zamanla azaldığı anlamına gelir.

Önerilen Makaleler

InfinitUp Toplam Arz

 

IUP Token Nereden Alınır ? IUP Token Nasıl Alınır ?

InfinitUp almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. InfinitUp ( IUP Token   ) alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman şuan sadece PancekeSwap  Borsasında yer aldığını görebilirsiniz. IUP Token Nedir ? InfinitUp Toplam Arz ! IUP Token Nereden Alınır ? IUP Token Nasıl Alınır ? IUP Token Kaç TL ? 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar