Dijital Paranın Mucidi , Kendi Kripto Parasını Çıkartıyor ! XX Network Nedir ?

xx network nedir

David Chaum ile tanışın ! David, yaygın olarak dijital paranın mucidi olarak tanınmaktadır . David Chaum, Amerikalı bilgisayar bilimcisi ve kriptograftır. Kriptografi ve gizliliği koruyan teknolojilerde öncü olarak bilinir ve dijital paranın mucidi olarak geniş çapta tanınır. Chaum  Güvenli, özel merkezi olmayan mesajlaşma ve ödemeleri destekleyen XX Network ‘ü yakında kullanıcılara sunuyor ! XX Network Nedir , Nasıl Alınır ? XX Coin Nedir , Nasıl Alınır ? XX Messenger !

XX Network Nedir ?

XX Network, korumalı bir dijital küre sunan yeni bir platform türü olmayı amaçlamaktadır. Platformun amacı kullanıcıların güvenli ve özel bir şekilde fikirlerini paylaşabilmeleri ve değer alışverişinde bulunabilmeleridir. Kullanıcı gizliliğine ve kuantum hesaplama tehdidine yönelik kamu endişesini gidermek için tasarlanan XX, şu anda BetaNet’te konuşlandırılıyor. XX Network beş ana bileşenden oluşur ;

 • Para Birimi: Güvenli ve isteğe bağlı olarak adlandırılmış bir dijital para birimi olan xx coin, işleyişini teşvik ederken kullanıcılar ve işletmeler arasında alınıp satılabilir.
 •  Blok Zinciri: Çığır açan bir konsensüs algoritması ve blok zinciri protokolü, fikir birliğine dayalı operasyonlar ve her seviyedeki talebi karşılayacak şekilde ölçeklenebilir.
 •  Düğümler: Her biri bağımsız olarak geleneksel sunuculardan oluşan merkezi olmayan, küresel bir ağ xx Network yazılımına sahip olunan/işletilen ve çalıştıran.
 •  İletişim: Ağ ve diğer kullanıcılarla iletişim kurmanın bir yolu Gönderilen veriler hakkında bilgi sızıntısı olmaması için paketleri karıştırın veya gönderen ve alıcı arasındaki bağlantı.
 •  Yönetim: Şeffaflığı zorlayan demokratik bir yönetim sistemi ağın işleyişini sağlar ve kullanıcıların katılımını sağlar.

xx coin nedir

XX Coin Nedir ?

XX Coin , XX Network ‘ün yerel dijital para birimidir. XX Coin staking yoluyla ağı korur , ödemeleri mümkün kılar, yönetişimi teşvik eder ve ağın ekonomik aracıdır . XX Coin  hem kriptografik hem de yapısal olarak benzersiz. Coinler , tek kullanımlık karma tabanlı imzalara dayanmaktadır.  XX Coin ,  belirli ödemeler oluşturmak için kullanılabilecek kuantum güvenliği xx ağ kullanımıyla birleştiğinde, ödemeleri kolaylaştırır.

XX Coin teknolojisi, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok madeni para yapısını destekleyebilir ;

Adlandırılmış Coinler : Önceden belirlenmiş değerlere sahip olarak fiziksel parayı taklit eder. 1, 2, 4, 8, 16, 32 vb. gibi iki tabanlı sayılar.

Cüzdanlar:  Kullanıcıların xx gönderip alabilmeleri için çok kullanımlı bir adrese sahip olmalarını sağlar. Bu, karma tabanlı ortak anahtarların bir listesini cüzdan adresine bağlayarak elde edilir. Cüzdanlar aracılığıyla gönderilen işlemler, kripto para birimleri tarafından sunulan gizlilik özelliklerinden yoksundur.

Çoklu imza :Bu tür, fonları emanet etmek, paylaşmak için kullanılabilir. velayet ve dApp konsensüsünde temel operasyon olarak hareket edin.

XX Coin Nasıl Alınır ? XX Network Nasıl Alınır ?

XX satın alma işlemleri için , sayfada yer alan yönergeleri izlemeniz gerekmektedir .

 • XX Coin alım satım işlemleri aktif değildir . Ön satış ile bilgilendirme sayfası mevcuttur.
 • Buradan , XX Coin ön satış sayfasına ulaşın !
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Mail adresinize gelen doğrulama  kodunu onayladıktan hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • XX Ön satış sitesi , ICO için sadece kayıt tutmaktadır. Ön satış bilgilendirmesi yakında yapılacaktır .

xx coin nasıl alınır

XX Messenger Nedir ? 

Mevcut gizli mesajlaşma uygulamaları mesajlarınızı şifreler, ancak kiminle ve ne zaman konuştuğunuzu ortaya çıkarırlar. Açık kaynak xx cMix, gönderici ve alıcı arasındaki bağlantıyı keserek dijital ayak izinizi tamamen ortadan kaldırır. Ve mesajlar uçtan uca şifrelenmiş halde kalır. XX Messenger 2400 kullanıcıdan fazla kullanıcı 2020 boyunca Alfa sürümünü test etti.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.