Gemini Dollar Coin Nedir ? GUSD Coin Nasıl Alınır ?

GUSD Coin Nedir ?

GUSD Coin , 2014 yılında Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler tarafından kurulmuştur. Gemini Dollar  Ethreum ağı üzerine inşa edilmiş ERC20 jetonudur ve akıllı sözleşmeler güvenlik şirketi olan Trail of Bits In tarafından denetlenmektedir. GUSD Coin  ABD düzenleyici kurum tarafından destek alan ilk ABD doları destekli kripto paradır.  Peki tam olarak Gemini Dollar Coin Nedir ? GUSD Coin Kaç TL ? Gemini Dollar Coin Kaç TL ? 1 GUDS  Token Ne Kadar ? GUDS Nasıl Alınır ? Gemini Dollar Anlık Fiyat ! 

Gemini Dollar Coin Nedir

Gemini Dollar Coin Nedir ?

GUSD Coin , 2014 yılında Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşler tarafından kurulmuştur. Gemini Dollar  Ethreum ağı üzerine inşa edilmiş ERC20 jetonudur ve akıllı sözleşmeler güvenlik şirketi olan Trail of Bits In tarafından denetlenmektedir. USD Coin  ABD düzenleyici kurum tarafından destek alan ilk ABD doları destekli kripto paradır.

Gemini Dollar dijital varlıkları almanıza satmanıza ve saklamanıza izin veren dijital para biri değiştirme ve saklama platformudur. GUDS  token, kripto para borsası Gemini tarafından oluşturulmuştur. Gusd kripto para birimi Ethereum ağı üzerinde dolar alıp göndermek isteyen kullanıcılara likidite sağlamak amacı ile geliştirilmiştir.

Gemini Dollar kurucuları  Cameron ve Tyler Winklevoss kardeşlerdir. Her ikisi de 2014 yılında Harvard Üniversitesinden Ekonomi Lisans Derecesi mezun olmuştur ve Oxfors Saïd Business School’da işletme yüksek lisansı almıştır. GUDS Coin Kaç TL ? GUDS Coin Nedir ? Gemini Dollar Anlık Fiyat !

Gemini Dollar Coin Kaç TL ? 1 GUDS  Token Ne Kadar ?

Gemini Dollar Dolaşan Arzı : 194.852.614 GUSD iken Toplam Arzı : 194.852.614 GUSD

Gemini Dollar Nasıl Alınır? – GUDS  Token Nasıl Alınır ?

GUSD Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. Gemini Dollar Coin Nedir ? GUSD Coin Kaç TL ? GUDS Coin Kaç TL ?

GUSD Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , PROBİT üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .  Gemini Dollar Coin Kaç TL ? 1 GUDS  Token Ne Kadar ?  GUDS Coin Nedir ? GUDS Coin Anlık Fiyat!

Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! 
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , PROBİT üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz . Gemini Dollar Nasıl Alınır? GUDS Coin Nedir ? GUDS Coin Anlık Fiyat !

 

POPÜLER FAN TOKENLER

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılması önerilmektedir.