FTX Token Nedir ? FTT Kaç TL ? FTT Nasıl Alınır ?

FTX Token Nedir ?
Abone Ol 

FTT Token, FTX borsasının yerel kripto para token’idir ve ERC-20 tokeni ekosistemini desteklemektedir. Peki tam olarak FTX Token Nedir ? FTT Kaç TL ? FTT Nasıl Alınır ?  FTX Canlı Fiyat ! FTT Canlı Fiyat !

FTX Token , kripto para likide sağlayıcısı olarak bilinen  Alameda Research tarafından tasarlanmıştır. FTT Token kaldıraçlı işlem kullanan yatırımcıların, otomatik ve güvenli işlem gerçekleştirmesini hedeflemektedir. FTX Borsasını rakiplerinden ayıran bir kaç özelliği daha olduğu öne sürülmektedir. Söz konusu özellikler; merkezi teminat havuzu,  iade önleme , evrensel stablecoin mutabakatları gibidir. 

FTX Token Nedir ?

FTT Token, FTX borsasının yerel kripto para token’idir. ERC-20 tokeni ekosistemini destekler ve FTX borsasındaki işlemler içinde kullanışlı olduğu bilinmektedir. FTX Token , kripto para likide sağlayıcısı olarak bilinen  Alameda Research tarafından tasarlanmıştır. Söz konusu coin 2019 Mayıs tarihinde piyasaya sürülmüştür. FTT Token kaldıraçlı işlem kullanan yatırımcıların, otomatik ve güvenli işlem gerçekleştirmesini hedeflemektedir. FTX Borsası , ana akım kripto vadeli işlem borsasın da çok fazla problemin bulunduğunu ve bu sıkıntıları çözmek için kendi platformlarını kuruduklarını iletmektedirler. FTX Borsasını rakiplerinden ayıran bir kaç özelliği daha olduğu öne sürülmektedir.

Söz konusu özellikler;

  • İade Önleme : diğer borsalarda ciddi miktarda müşteri fonu , sosyalleştirilmiş kayıp yöntemi ile ele geçirilmiştir. FTX in üç katmanlı tasfiye modeli ile bunun önüne geçmeyi engellemektedir.
  • Merkezi Teminat Havuzu : Mevcut kripto vadeli işlem borsasında teminat farklı token cüzdanlarına bölünmektedir. Bu durum traderlerin işlerini zorlaştırmaktadır. Çünkü pozisyonların tasfiye edilmesini engelliyor.  FTX de ise türev ürünler stablecoine dayalı ve yalnızca evrensel marjin cüzdanlar ile uyumludur.
  • Evrensel Stablecoin Mutabakatları : Yatırımcıların marj işlemi yapmalarına gerek kalmadan, kaldıraçlı işlem yapmalarına olanak sağlayan , kaldıraçlı token içermesidir diğer bir özelliği de.

FTT Kaç TL ? 1 FTX Kaç TL ?

FTT Token ile şuan işlem yapan büyük borsalar, Binance , Hotcoin Gloabal, FTX , Huobi Global ‘dir.  FTX Dolaşan Arzı : 94.346.958 FTT iken Toplam Arzı : 345.219.294 FTT ‘dir.

FTT Nasıl Alınır ? – FTX Nasıl Alınır ?

FTT Token almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir.

Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. FTT Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , BİNANCE üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . FTT Kaç TL ? FTT Nasıl Alınır ? FTX Canlı Fiyat ! FTT Canlı Fiyat !

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra BİNANCE üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.