Binance Yüzde 20 Referans Kodu ! Binance %20 Komisyon İndirimi !

Binance 20 Ref Kodu ! binance 20 indirim kodu

Borsalarda yer alan yüksek komisyonlar , kullanıcılar tarafından farklı borsa arayışlarına sebep olmaktadır. Bilgi Kripto web sitesi okurlarımıza en yüksek komisyon indirimi olan Binance %20 Komisyon indirimi kampanyasından faydalanmalarını sağlayacaktır. Binance , tüm Kripto Para borsaları arasında en yüksek işlem hacmine ve en güvenilir borsa konumundadır. Binance borsasında , Kripto para ve Alt Coin alım – satım işlemi , vadeli kripto işlemler , marjin , stake veya NFT alım satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşte  Binance Yüzde 20 Referans Kodu ! Binance %20 Komisyon İndirimi ! Binance 20 Ref Kodu !

Binance Yüzde 20 Referans Kodu Nedir ?

Kripto para alım satım işlemlerinde , borsalar kullanıcılardan belirli bir miktar komisyon kesintisi yapmaktadır. Bu tutarlar bazen çok yüksek olarak kullanıcılara yansımaktadır. Komisyon olayını örneklendirmek gerekir ise , 100.000 TL lik bir alım satım işleminde 0,1  oranında bir komisyon kesintisi yaşayacaksınız . Bu ‘da yaklaşık olarak , 100 TL civarında bir komisyon olarak hesabınızdan düşecektir. Satım işleminde de aynı oran geçerlidir. Binance yüzde 20 Referans Kodu sayesinde , en yüksek komisyon indirimi elde ederek , kesintiyi % 20 oranında düşürebilirsiniz . Binance %20 komisyon indirimi uygulamasından yararlanabilmek için , daha önce kayıtlı bir Binance hesabı olmaması gerekiyor. Komisyon indirimleri yalnızca yeni kayıt ekranı esnasında uygulanabilmektedir . Bilgi Kripto okurlarına özel ‘ https://accounts.binance.me/tr/register?ref=MKCJWT4R  ‘ yer alan bağlantıdan yüzde 20 komisyon indirimine hak kazanacaksınız .

 

Binance %20 Komisyon İndirimi Binance %20 Komisyon İndirimi ! Binance 20 Ref Kodu !

Bilgi Kripto okurlarına özel sunulan %20 Komisyon İndirim Linkinden ( Binance 20 Ref Kodu ) kayıt olan kullanıcılar , ömür boyu %20 komisyon indiriminden yararlanmaya hak kazanacaklardır. Bu oran Binance borsasında yer alan en yüksek komisyon indirimi olarak geçmektedir. Kullanıcılar makalede verilen bağlantı linkinden kayıt olduktan sonra , ömür boyu geçerliliğini koruyacaktır . Referans linkinden kayıt olmayan kullanıcılar bu haktan daha sonra yararlanamamaktadır. Binance %20 indirim kodu ilk kayıt esnasında geçerlidir.

Binance Komisyon İndirim Oranları

Binance borsası kayıt esnasında size sunulan komisyon indirimini göstermektedir. Direk site üzerinden yapılan işlemlerinde , Binance borsası herhangi bir komisyon indirimi uygulamamaktadır. Sizlerde Binance ‘a kayıt olduktan sonra , referans bağlantısı oluşturarak , arkadaşlarınızı komisyon indirim linkinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz .

  • En yüksek Komisyon İndirimi %20
  • %15 
  • %10
  • %5
  • Referans sistemi ile kayıt olmayan kullanıcılar , Binance standart komisyon oranlarında kesinti yaşayacaktır. 

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.