Binance Yüzde 20 Referans Kodu ! Binance %20 Komisyon İndirimi !

Binance 20 Ref Kodu ! binance 20 indirim kodu
Abone Ol 

Bilgi Kripto web sitesi okurlarımıza en yüksek komisyon indirimi olan Binance %20 Komisyon indirimi kampanyasından faydalanmalarını sağlayacaktır. Binance , tüm Kripto Para borsaları arasında en yüksek işlem hacmine ve en güvenilir borsa konumundadır. Binance borsasında , Kripto para ve Alt Coin alım – satım işlemi , vadeli kripto işlemler , marjin , stake veya NFT alım satım işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. İşte  Binance Yüzde 20 Referans Kodu ! Binance %20 Komisyon İndirimi ! Binance 20 Ref Kodu !

Binance Yüzde 20 Referans Kodu Nedir ?

Kripto para alım satım işlemlerinde , borsalar kullanıcılardan belirli bir miktar komisyon kesintisi yapmaktadır. Bu tutarlar bazen çok yüksek olarak kullanıcılara yansımaktadır. Komisyon olayını örneklendirmek gerekir ise , 100.000 TL lik bir alım satım işleminde 0,1  oranında bir komisyon kesintisi yaşayacaksınız . Bu ‘da yaklaşık olarak , 100 TL civarında bir komisyon olarak hesabınızdan düşecektir. Satım işleminde de aynı oran geçerlidir. Binance yüzde 20 Referans Kodu sayesinde , en yüksek komisyon indirimi elde ederek , kesintiyi % 20 oranında düşürebilirsiniz . Binance %20 komisyon indirimi uygulamasından yararlanabilmek için , daha önce kayıtlı bir Binance hesabı olmaması gerekiyor. Komisyon indirimleri yalnızca yeni kayıt ekranı esnasında uygulanabilmektedir . Bilgi Kripto okurlarına özel ‘ ÖMÜR BOYU %20 KOMİSYON İNDİRİMİ VE ÜYELİK ÖDÜLÜ ‘ yer alan bağlantıdan yüzde 20 komisyon indirimine hak kazanacaksınız .

Binance %20 Komisyon İndirimi Binance %20 Komisyon İndirimi ! Binance 20 Ref Kodu !

Bilgi Kripto okurlarına özel sunulan %20 Komisyon İndirim Linkinden ( Binance 20 Ref Kodu ) kayıt olan kullanıcılar , ömür boyu %20 komisyon indiriminden yararlanmaya hak kazanacaklardır. Bu oran Binance borsasında yer alan en yüksek komisyon indirimi olarak geçmektedir. Kullanıcılar makalede verilen bağlantı linkinden kayıt olduktan sonra , ömür boyu geçerliliğini koruyacaktır . Referans linkinden kayıt olmayan kullanıcılar bu haktan daha sonra yararlanamamaktadır. Binance %20 indirim kodu ilk kayıt esnasında geçerlidir.

Binance Komisyon İndirim Oranları

Binance borsası kayıt esnasında size sunulan komisyon indirimini göstermektedir. Direk site üzerinden yapılan işlemlerinde , Binance borsası herhangi bir komisyon indirimi uygulamamaktadır. Sizlerde Binance ‘a kayıt olduktan sonra , referans bağlantısı oluşturarak , arkadaşlarınızı komisyon indirim linkinizden faydalanmasını sağlayabilirsiniz .

  • En yüksek Komisyon İndirimi %20
  • %15 
  • %10
  • %5
  • Referans sistemi ile kayıt olmayan kullanıcılar , Binance standart komisyon oranlarında kesinti yaşayacaktır. 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.