OKEx Nedir ? OKEx Kayıt İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir ?

Hisse Senedi Türleri

Dünyanın önde gelen kripto para borsası OKEx , global blok zinciri teknolojisi ile gelişmiş finansal hizmetler sunar . Genel merkezi Malta’da olan OKEx Borsası , 2017 yılında kurulmuştur. Globalde işlem hacimleri bakımından en büyük dijital varlık borsalarından biri olan OKEx ayrıca BTC vadeli işlemlerinde günlük yaklaşık 1,5 milyar dolarlık bir hacme sahiptir. Bu rakamlar sektör için altın standart olarak kabul edilmektedir. Peki tam olarak , OKEx Nedir ? OKEx Borsası Nedir ? OKEx Kayıt İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir ? OKEx ‘e Nasıl Kayıt Olunur ?

okex nedir

OKEx Nedir ? OKEx Borsası Nedir ?

Genel merkezi Malta’da olan OKEx Borsası , 2017 yılında kurulmuştur. 2021 itibari ile 1000 ‘in üzerinde çalışan sayısı ile dijital varlık alım satım işlemleri için emniyetli, istikrarlı ve güvenilir bir ortam sağlamaktadır . OKEx, kullanıcıların ve yatırımcıların stratejilerini optimize etmelerine yardımcı olmak için yüzlerce token ve vadeli işlem çifti ile al-sat imkanı sağlar. OKEx borsası , 100’den fazla ülkeye hizmet veren , Global anlamda seçili borsalardan biridir . Borsanın misyonları , gelişmiş teknolojiyi kullanarak web ve mobil uygulama aracılığıyla dijital varlıklar , tokenler , kripto para işlemleri için istikrarlı , emniyetli ve güvenilir bir ortam sağlamaktadır. OKEx borsasının diğer borsalardan ayıran en büyük özellik ise , kullanıcıların  ihtiyaç ve önerilerine göre gelişim göstermesidir.

OKEx Kayıt İşlemi Nasıl Gerçekleştirilir ? OKEx ‘e Nasıl Kayıt Olunur ?

Yalnızca 1 kaç dakika içerisinde Dünyanın en büyük dijital para platformu OKEx’e kayıt olabilir ve yeni altın Bitcoin ile tanışabilirsiniz . OKEx kayıt işlemi için aşağıdaki adımları takip etmenizi öneririz . Kayıt esnasında , sizden istenen verileri doğru ve legal bir biçimde girmeniz daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir . Yeni Altın BİTCOİN ile Tanışmanın Tam Zamanı !

  • OKEx Üyelik – 1. AŞAMA

BURAYA TIKLAYINIZ , OKEx kayıt ekranını açın . Açılan ekranda e-posta veya telefon numarası kısmına kayıt olmak istediğiniz yöntemi girdikten sonra, parola sekmesine hesabınıza giriş yaparken kullanmak istediğiniz şifreyi girin .

okex üyelik

  • OKEx Üyelik – 2. AŞAMA

Açılan penceredeki ekranda kutucuğu boşluğa doğru sürükleyerek işleminizi tamamlayınız.

okex kayıt

  • OKEx Üyelik – 3. AŞAMA

Girmiş olduğunuz e-posta adresine veya telefon numarasına OKEx tarafından gönderilen 6 Haneli Kodu ekrandaki boşluğa girin. 60 saniye içinde doğrulamayı gerçekleştirmeyi unutmayınız .

okex üyelik

  • OKEx Üyelik – 4. AŞAMA

OKEx dünyanın en güvenli dijital varlık borsalarından lider konumda olmasına rağmen, güvenlik adımlarını tamamlamamış olan hesaplar  tehlike altında olabilir . Ekranın sağ üst kısmında bulunan Profil sekmesinden gerekli kimlik doğrulamalarını ve hesap güvenliği tedbirlerini yerine getirdikten sonra , üyeliğiniz tam koruma ile aktif hale gelmiş olacaktır.

okex kayıt