Dero Coin Nedir ? DERO Coin Kaç TL ?

dero coin nereden alınır

DERO, bir İş Kanıtı blok zincirini bir DAG blok yapısı ve tamamen anonim işlemlerle birleştiren ilk kripto projesi olarak bilinmektedir. Dero yerel zincirinde herhangi bir katman veya ikincil blok zinciri olmaksızın akıllı sözleşmeleri olan ilk CryptoNote Blok zinciridir. Dero, Aralık 2017 tarihinde tam zamanlı üç geliştiriciden oluşan bir ekip tarafından başlatılmıştır.  Peki tam olarak Dero Coin Nedir ? DERO Coin Kaç TL ? DERO Coin Nasıl Alınır ? DERO Coin Nereden Alınır ? Dero Coin Toplam Arz ! 

Dero Coin Nedir ?

DERO, bir İş Kanıtı blok zincirini bir DAG blok yapısı ve tamamen anonim işlemlerle birleştiren ilk kripto projesi olarak bilinmektedir. Dero yerel zincirinde herhangi bir katman veya ikincil blok zinciri olmaksızın akıllı sözleşmeleri olan ilk CryptoNote Blok zinciridir. DERO’nun yeniden tasarımı, geliştirici ekibin protokolü büyük ölçüde iyileştirmesi en modern özellikleri uygulaması için fırsat olarak görülebilmektedir. DERO projesinin temel hedefi, Ethereum, NEO, Stellar, EOS vb. ağlar tarafından popüler hale getirilen akıllı sözleşme teknolojisini Monero, Zcash, Pivx vb. kripto para birimlerinin gizlilik özelliği ile birleştirmek olarak bilinmektedir. Dero, gelişmiş güvenilirlik, gizlilik, güvenlik ve kullanılabilirlik ile milyonlarca kullanıcıyı desteklemek için sıfırdan geliştirilmiştir. Ekibin pazarlamaya odaklanmadan önce çalışan teknolojiyi tasarlamaya odaklanması anlamında “inşa et ve gelecekler” yaklaşımını izlemiştir.

DERO DAG

DERO DAG uygulaması ana blokları %100 ödül yan blokları %8 ödül veren DAG blok Ağında ana bir zincir oluşturmaktadır. Yan bloklar Proof of Work güvenliğini katkıda bulunduğu için DERO ağında %51 saldırıları mümkün değildir. DERO aynı büyüklükte başka bir blok bulursa birini seçmek yerine her iki bloğu da içerir ve saldırı geçersiz olacaktır.

Geleneksel Blok Zincirleri, blokları tek bir hesaplama birimi olarak işler (blok içinde bir çift harcama tx meydana gelirse, tüm blok reddedilir. Fakat DERO ağı bu tür blokları kabul eder, çünkü DERO blok zinciri işlemi tek bir hesaplama birimi olarak kabul etmektedir. DERO blokları, istemci protokolü tarafından filtrelenen ve ağ tarafından göz ardı edilen çift veya çift harcama işlemleri içerebilir. DERO DAG, işlemleri atomik olarak bir seferde bir işlem olarak işlemektedir.

DERO DAG

DERO Coin Kaç TL ?

Dero Coin Toplam Arz !

Dero Coin Toplam Arz : 18.400.000 DERO ‘ dur.

Önerilen Makaleler

DERO Coin Nasıl Alınır ?  – DERO Coin Nereden Alınır ?

Dero Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Dero Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Dero Coin Nedir ? DERO Coin Kaç TL ? DERO Coin Nasıl Alınır ? DERO Coin Nereden Alınır ? Dero Coin Toplam Arz ! 

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.