Enzyme Coin Nedir ? MLN Coin Kaç TL ?

mln coin nedir

Enzyme ,  isteğe bağlı olarak robo’dan ETF’lere ve piyasa yapımına kadar, seçilen yatırım strateji oluşturulmasına ve ölçeklendirilmesine imkan sağlamaktadır. İkinci nesil akıllı sözleşmeye dayalı olan platform, herhangi bir ana ağ dağıtımı yapılmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilir ve denetlenmektedir. Enzyme , merkezi olmayan zincir üzerinde varlık yönetimi için Ethereum tabanlı bir protokoldür. Ayrıca Enzyme  Eski adı Melon Protocol’ dür. Peki tam olarak Enzyme Coin Nedir ? MLN Coin Kaç TL ? Enzyme Coin Toplam Arz ! MLN Coin Nasıl Alınır ? MLN Coin Nereden Alınır ?

Enzyme ( MLN )  Coin Nedir ?

Enzyme ,  isteğe bağlı olarak robo’dan ETF’lere ve piyasa yapımına kadar, seçilen yatırım strateji oluşturulmasına ve ölçeklendirilmesine imkan sağlamaktadır. İkinci nesil akıllı sözleşmeye dayalı olan platform, herhangi bir ana ağ dağıtımı yapılmadan önce kapsamlı bir şekilde test edilir ve denetlenmektedir. Enzyme , merkezi olmayan zincir üzerinde varlık yönetimi için Ethereum tabanlı bir protokoldür. Ayrıca Enzyme  Eski adı Melon Protocol’ ‘ dır. Söz konusu protokole “kullanım hakkı” elde etmek için tasarlanmıştır. Melon protokolünü kullanmak için, kullanıcılar MLN coinlerini kullanır. Ek olarak Melonport, blockchain teknolojisiyle inşa edilmesinin ve modüler kurulumlarının, ücret yönetimi ve yine zamanları düşürdüğü için varlık yönetimi stratejileri için çok daha rekabetçi bir ortam yarattığı da belirtilmektedir.  Daha önceki adı olan Melon, 2016 yılında eski bir Goldman Sachs başkan yardımcısı olan Mona El Isa ve matematikçi Rito Trinkler tarafından kurulan özel bir şirket olan Melonport tarafından inşa edilmiştir. 2017 ve 2018 yılları arasında, İsviçre merkezli şirket tarafından 1.250.000 MLN madeni para oluşturularak dağıtılmıştır.

mln coin kaç tl

MLN Coin Kaç TL ?

Enzyme Coin Toplam Arz !

Enzyme Coin Toplam Arz : 1.824.437 MLN ‘ dir.

Önerilen Makaleler

MLN Coin Nasıl Alınır ? – MLN Coin Nereden Alınır ?

Enzyme Coin  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. MLN Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Enzyme Coin Nedir ? MLN Coin Kaç TL ? Enzyme Coin Toplam Arz ! MLN Coin Nasıl Alınır ? MLN Coin Nereden Alınır ?

  • MLN Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.