Craig Wright ve Peter McCormack Davası Bugün Başlıyor

Craig Wright ve Peter McCormack

Bay Nilsson, popüler bitcoin ne yaptı Podcast’in yazarı Peter McCormack ve Fake Satoshi Craig Wright arasında İngiliz mahkemesinde yaklaşan bir davanın ayrıntılarını paylaşıyor Craig Wright ve Peter McCormack Davası Bugün Başlıyor. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Craig Wright ve Peter McCormack Davası Bugün Başlıyor!

Diğer durumlarda olduğu gibi, CSW rakibini, Bitcoin’in (BTC) gizemli mucidi ve teknik incelemesinin yazarı Satoshi Nakamoto olmadığını iddia etmekle suçladı.

Araştırmacı ve analist, Craig Wright’ın bitcoin yaratıcısı Satoshi Nakamoto’yu kanıtlamak için kullanılan bilinen tüm materyallerin zaten çürütüldüğünü vurguladı.

Hal böyle olunca, hakikat arayışı bağlamında süreç tamamen gereksizdir. Bununla birlikte, kendi kendini Satoshi ilan eden, Bay McCormack’e uygun bir savunma inşa etmek için milyonlarca dolara mal olabilir. CSW için süreç, İngiliz hukuk sisteminin boşluklarını davacılar lehine kötüye kullanmakla ilgilidir.

Bu nedenle süreç, CSW’nin itibarını geri kazanmaya odaklanmayacaktır. Bunun yerine, mahkeme sisteminin dezavantajlarından nasıl yararlanabileceğini gösterecek:

”Mahkeme, Wright’ın aslında bir yalancı ve sahtekar olup olmadığına bakmayacak, yalnızca Wright’ın sahtekarlık olarak adlandırılmasının bir darbe vurup vurmadığına bakmayacak.”

Önerilen Makaleler

Mahkemeler Wright’ın İddialarını Nasıl Reddediyor?

Daha önce U.Today tarafından ele alındığı gibi, Avustralyalı bilgisayar bilimcisi ve girişimci, CSW 2015’ten beri Satoshi Nakamoto gibi davranmaktadır. Rakiplerini İngiliz mahkemelerinde defalarca dava etmiştir.

Şu anda, Kraken ve Coinbase dahil olmak üzere üst düzey kripto para borsalarını “sahte bitcoinleri” teşvik etmekle suçladı (BSV’nin mucitlerinin Orange Coin dediği şey buydu).

Buna ek olarak, geçen Mart ayında büyük bir yasal gerileme yaşadı: Yargıç Sarah Falk, Peter Todd ve Jonas Schnelly dahil olmak üzere üst düzey bitcoin geliştiricilerinin bitcoin kodunu “değiştirerek” paralarını geri alabileceklerini reddetti.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.