O Coin Borsalardan Kaldırılıyor mu?

MWEB Litecoin Güncellemesinin kullanıma sunulmasıyla Sonuç olarak, kripto para birimi daha özel hale geliyor ve zincir üzerindeki güvenliğine daha fazla odaklanıyor. O Coin Borsalardan Kaldırılıyor mu?

MWEB Litecoin Güncellemesinin kullanıma sunulmasıyla Sonuç olarak, kripto para birimi daha özel hale geliyor ve zincir üzerindeki güvenliğine daha fazla odaklanıyor. O Coin Borsalardan Kaldırılıyor mu?

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

O Coin Borsalardan Kaldırılıyor mu

Çoğu kripto para yatırımcısı güncellemeyi memnuniyetle karşılarken, Güney Kore gibi ülkelerdeki merkezi ve düzenlenmiş kripto para borsaları, olası yasal sorunlar nedeniyle listeden çıkarma sürecini başlatabilir.

2257920 bloğunda aktif olacak olan yeni güncelleme ile ilgili ana konu, işlemlerde göndericiler ve alıcılar arasında daha iyi gizliliktir. Mimblewimble uzatma blokları, kullanıcıların uzatma bloğuna ve ana zincire geri para göndermesine izin verir.

Basitçe söylemek gerekirse, MWED, gönderilen miktarı gizleyen bir zincir üzerinde “gizli” işlemler gönderme olasılığını açar. Esasen bu, Güney Kore gibi ülkelerde yetkililer tarafından havale edilen tutarların takibini imkansız ve vergiden muaf hale getiriyor. Geliştiriciler, güncellemelerin ağın verimini ve işlem işleme hızını artırdığını da ekledi.

Önerilen Makaleler

Upbit tarafından açıklandığı gibi, borsa her zaman kara para aklamayı önlemeye çalışıyor, bu yüzden borsada Mimblewimble aracılığıyla mevduat görürlerse Litecoin‘i listeden çıkarmaktan başka seçenekleri olmayacak.

Borsa ayrıca, işlem yapılan tutarı veya göndericiyi doğrulamak için borsa kullanılamayacağından, yeni teknoloji aracılığıyla yapılan mevduatların kalıcı fon kaybına yol açacağını da ekledi.

Litecoin‘in büyük CEX üzerindeki yeri şüpheli olsa da, merkezi olmayan borsalar Litecoin ticaretini daha güvenli ve merkezi olmayan hale getiren yeni işlevleri memnuniyetle karşılıyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.