Korku ve Açgözlülük Endeksi En Düşük Seviyede !

kripto açgözlülük endeksi

Kripto varlıklarda düşüşün durması yatırımcıların biraz nefes almasını sağladı . Tam bu noktada Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi, kripto piyasası fiyatları bir miktar toparlandıkça neredeyse üç yılın en düşük seviyesinde yer aldı .

Korku ve Açgözlülük Endeksi 3 Yılın En Düşük Seviyesinde !

Kripto Korku ve Açgözlülük Endeksi , hafta sonu altı noktada neredeyse üç yılın en düşük seviyesine ulaştı. Şu anda dokuz puanla endeks hala “Aşırı Korku” alanında yer alıyor . En düşük puanı merak ediyorsanız , 22 Ağustos 2019’un tüm zamanların en düşük seviyesi beş puan . O korkuyu düşünmek bile istemezdim 🙂

Covid virüsü patlak verdiğinde ve ardından piyasa çöktüğünde bile endeks marjinal olarak daha yüksekti. Korku ve Açgözlülük Endeksi, piyasadaki yatırımcı duyarlılığı hakkında bilgi sağlamayı amaçlamaktadır.

Puan, Google Trendler, Twitter’daki hashtag’ler veya piyasa oynaklığı kullanılarak ölçülür . Düşük okuma, kripto piyasası fiyatlarındaki son düşüş eğilimi ile ilişkilidir.

  • Haftanın başında, kripto para birimlerinin çoğu bir şekilde toparlandı. Günlük bazda, toplam piyasa değeri yüzde beş artarak 963 milyar dolara yükseldi.

Herkesin merak ettiği bir diğer nokta ise bu sefer korkuyu satın alınca gerçekten güzel bir boğa gelecek mi ? Kripto dünyasında çoğu kişi hiçbir zaman dibin ve en yüksek seviyenin nere olduğunu tahmin edemez. Bu sadece acı bir gerçektir .

Kripto Satın Almak İster Misiniz ?

Kripto alım-satım işlemlerinizi lider kripto para borsası Binance üzerinden gerçekleştirebilirsiniz . Tüm bunların yanı sıra Stake ve Binance Earn ürünleriyle ekstra pasif gelir sağlayabilirsiniz . Şimdi Binance ailesine katılın !

Diğer Haberler

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.