Bitpanda Ecosystem Token Nedir ? BEST Token !

best token

Bitpanda Ecosystem Token , milyonlarca Bitpanda kullanıcısından oluşan ve büyüyen topluluğa, Bitpanda ekosisteminde çok çeşitli ödül ve avantajlar sunmaktadır. BEST, Bitpanda’nın sadakat programıdır ve genel olarak kullanıcılar ne kadar çok BEST tutarsa, o kadar çok ödül almaya hak kazanabilirler. Peki tam olarak Bitpanda Ecosystem Token Nedir ? BEST Kaç TL ? BEST Token Nedir ? BEST Token Nereden Alınır ? BEST Nasıl Alınır ?

Bitpanda Ecosystem Token Nedir ?

Bitpanda Ecosystem Token , milyonlarca Bitpanda kullanıcısından oluşan ve büyüyen topluluğa, Bitpanda ekosisteminde çok çeşitli ödül ve avantajlar sunmaktadır. BEST, Bitpanda’nın sadakat programıdır ve genel olarak kullanıcılar ne kadar çok BEST tutarsa, o kadar çok ödül almaya hak kazanabilirler. BEST, teknolojik açıdan, Ethereum blockchain ağında bir ERC20 token olarak yayınlanır. IEO sırasında 1 milyar BEST oluşturulmuş (asla artırılmamak üzere) ve 500 milyon BEST teklif edilmiştir, geri kalanı ise Bitpanda tarafından şirket rezervi olarak tutulmaktadır. Toplanan fonlar, Bitpanda’nın yatırımları demokratikleştirme vizyonunu gerçekleştirmek, platformu daha da büyütmek ve genişleme planlarını güçlendirmek için kullanılmaktadır.

bitpanda nedir

BEST Token Nedir ?

Ethereum blockchain ağında bir ERC20 token olarak yayınlanmıştır ve BEST, Bitpanda, Bitpanda Pro ve tüm Bitpanda ekosisteminin yerli tokenidir ve BEST sahiplerine çeşitli avantajlar sunmaktadır.

Bitpanda Ecosystem Token (BEST) kullanırken çeşitli avantajlar elde edersiniz, bunlardan bazıları şunlardır:

  • Bitpanda’da işlem ücretlerinde %20’e varan indirim ve Bitpanda Pro’da işlem ücretlerini BEST ile ödemek
  • Cüzdanınızda belirli miktarlarda BEST bulundurmaya bağlı olan avantajlar (Bitpanda veya Bitpanda Pro’da)
  • BEST VIP olarak (seviye 1 ila 3; Bitpanda cüzdanınızda minimum 5.000 BEST ile), daha sonra hangi kripto parayı listeleyeceğimiz konusunda söz sahibi olmak için eşsiz bir fırsata sahipsiniz.
  • BEST VIP olarak (seviye 2 ve 3; Bitpanda cüzdanınızda minimum 50.000 BEST ile), kredi kartlarını kullanırken %20 daha düşük para yatırma ücretlerinden ve SOFORT için %25 daha düşük para yatırma ücretlerinden yararlanırsınız. Daha fazla keşfedin
  • BEST varlıklarınızı yılda %12,68’e kadar artırabileceğiniz BEST Ödülleri sadakat programı

Bitpanda Ecosystem Toplam Arz

Bitpanda Toplam Arz : 844.651.203 BEST ‘ dir.

Önerilen Makaleler

BEST Token Nereden Alınır ? BEST Nasıl Alınır ?

Bitpanda almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Bitpanda  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz. Bitpanda Ecosystem Token Nedir ? BEST Kaç TL ? BEST Token Nedir ? BEST Token Nereden Alınır ? BEST Nasıl Alınır ?

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.