Binapet Coin Nedir ? BPET Coin Nasıl Alınır ?

BPET Coin Nedir

Binapet ekosistemi, kullanıcıların kazanç sağlamalarının  yanı sıra eğlenebilecekleri de bir ekosistemdir. BPET platformu NFT Oyun ve DeFi ‘ nin harika bir karışımıdır. Peki tam olarak Binapet Coin Nedir ? BPET Coin Nasıl Alınır ? Binapet Coin Toplam Arz ! BPET Kaç TL ?

Binapet Coin Nasıl Alınır

Binapet Coin Nedir ?

Binapet ekosistemi, kullanıcıların kazanç sağlamalarının  yanı sıra eğlenebilecekleri de bir ekosistemdir. BPET platformu NFT Oyun ve DeFi ‘ nin harika bir karışımıdır. Binapet RPG oyunu, Farming, NFT Marketplace ve Battle’dan oluşmaktadır. Binapet  bir oyundan çok daha fazlası gibi görünmekte . Öyle ki oyuncular oyundan para kazanmak için yatırım faaliyetlerine destek olan güçlü topluluklar bulunmaktadır.

Binapet Coin Toplam Arz !

Binapet Toplam Arz :100.000.000 BPET iken Maksimum Arz 100.000.000 BPET ‘ dir.

Önerilen Makaleler

Decred Coin Nedir ? DCR Coin Canlı Fiyat !

TRON Coin Nedir ? TRX Coin Kaç TL ?

dYdX Coin Nedir ? dYdX Coin Nasıl Alınır ? dYdX Kaç TL ?

BPET Coin Nasıl Alınır ?

Binapet Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. Binapet Coin Toplam Arz ! BPET Kaç TL ? Alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , şuan ZT ve PancakeSwap borsasın da yer aldığını görebilirsiniz.

  • Sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderimi yapılacaktır. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunmaktadır . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde ise üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , PROBİT üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.