Smıle Coin Nedir ? SMILE Coin Nasıl Alınır ?

Blockchain tabanlı ağ , oyuncuların oyun verilerinin kullanımını yönetmek ve optimize etmek  ve Al araçlardan yararlanabilmeleri için merkezi olmayan ağ  oluşturulmuştur.  Smıle Token , Nick Bucheleres, Taj Tarsha ve Robert Burden tarafından kurulmuş ve 12.03 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür.  Peki tam olarak Smile Coin Toplam Arz ! Smile Coin Nedir ? Smile Coin Nasıl Alınır ? Smile Coin Canlı Fiyat !

SMILE Coin Nasıl  Alınır

Smile Coin Nedir ?

Blockchain tabanlı ağ , oyuncuların oyun verilerinin kullanımını yönetmek ve optimize etmek  ve Al araçlardan yararlanabilmeleri için merkezi olmayan ağ  oluşturulmuştur.  Smile Token , Nick Bucheleres, Taj Tarsha ve Robert Burden tarafından kurulmuş ve 12.03 2021 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Smile Coin Gizlilik Anonimlik ve Egemenliği savunurken finansal işlemeler oluşturmak ve yönetmek için DeFİ protokollerini ve blok zincir altyapısını birleştiren bir protokol olarak bilinmektedir.

Smile Token‘in amacı ise , geleneksel ve merkezi olmayan finans arasında köprü kurarak dijital varlıkların toplu olarak benimsenmesini hızlandırmaya çalışmaktır. Bankaları , işletmeleri ve finans kurumları dağıtık defter sistemiyle birbirine bağlayan çözümler geliştirmektedirler. Temel teknolojileri ise Smile adı verilen yeni nesil blockhain altyapısıdır.

Smile Coin Toplam Arz !

Smile Coin Toplam Arz : 30.000.000 SMILE’ dir.

Önerilen Makaleler

Binapet Coin Nedir ? BPET Coin Nasıl Alınır ?

EpochToken Coin Nedir ? EPH Coin Nasıl Alınır ?

Kalao Token 1000 Kişiye , Bonus KLO Dağıtıyor ! Kalao Nedir ?

SMILE Coin Nasıl Alınır ?

Smile Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. Smile Coin Toplam Arz ! Smile Coin Nedir ? Smile Coin Nasıl Alınır ? Smile Coin Canlı Fiyat ! SMILE Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , şuan Finexbox ,  ve ProBit Global ve PancakeSwap borsada yer aldığını görebilirsiniz.

  • Sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek için , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderimi yapılacaktır. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunmaktadır . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde ise üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , PROBİT üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.