Street Runner NFT Nedir? SRG Coin Yorum ve Geleceği!

SRG Coin

STREET RUNNER , dünyaya blockchain teknolojisinin saf spekülasyonuna gerçek bir alternatif sunmanın eğlenceli ve güvenli bir yolu olarak tasarlanmıştır. Peki tam olarak Street Runner NFT Nedir? SRG Coin Yorum ve Geleceği!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Street Runner NFT (SRG Coin) Nedir?

STREET RUNNER , açık bir dijital yarış evreni olarak yapılandırılmıştır . Sokak koşucusu ekibi , topluluğuyla birlikte markayla ilişkili oyun varlıkları için işlevler yaratacaktır . THE STREET RUNNER UNIVERSE her şeyden önce eğlenceli , şeffaf ve güvenli olmalıdır .

Yatırım yapılabilir bir oyun deneyimi yaratmak ; ekosistem , ağda değer biriktirmek için yeterli katılımcıyı çekebilir . Hızlı ve öfkeli evrenden ilham alan STREET RUNNER, yarış başına dört yarışçıdan oluşur . Sokak koşucusu , bazı özel modlarda değiştirilmiş olsa da , sıradan araçlar kullanır .

STREET RUNNER , dünyaya blockchain teknolojisinin saf spekülasyonuna gerçek bir alternatif sunmanın eğlenceli ve güvenli bir yolu olarak tasarlanmıştır . Bu , binlerce oyuncunun gerçek bir alternatif kâr kaynağına sahip olmasına önemli ölçüde yardımcı olacaktır . Oyunculara evlerinden gerçek ekonomik fırsatlar sunacaklarına inanmaktalar ve oyuncuların hayatlarını iyileştirmeye inanıyorlar.

STREET RUNNER , sürüş hissini hissetmek için bir araca sahip olmanıza gerek kalmadan standart bir aracı kapalı bir yolda sürebileceğiniz bir serbest modu dahil ediliyor. Yarışlara katılmak ve srp kazanmak için ihtiyaç olan özellikleri bulanacaktır.

PVP MODU (OYUNCU OYUNCUYA KARŞI)

SADECE gerçek dünyada olduğu gibi, aracınızı korumak ve iyileştirmeler yapmak için bir garaja ihtiyacınız var. Bir garaj almak için srp’ye ihtiyacınız olacak ve bir araç filosuna sahip olmak için daha fazla araca sahip olmanızı sağlamak için garajınızdaki alanı artırmanız gerekecek.

TURNUVA

Bu tür bir etkinlik, şehir turunu tamamlayan bir dur-kalk modunda bir takım bayrak yarışı yarışında gerçekleştirilen birkaç yarıştan oluşur. bu turnuvalar, dört oyuncuya kadar olan bir takımdaki oyunculara açıktır.

POLİS MODU

Bu yarış türü, polisten kaçmak ve srp ödülünü kazanmak için belirli bir minimum sürede yarışı tamamlamanız gereken bir trafik ortamında polisten kaçmayı içerir.

SPONSOR MODU

Sponsor sistemi, herhangi bir oyuncu bir yarışta veya turnuvada başka bir oyuncunun veya kendisinin sonucunu destekleyebileceği için oyun içinde bir bonus sağlar. Dünya sıralamasından, kimin en iyi seçim olduğuna karar vermenize yardımcı olacak istatistikleriyle birlikte en iyi takımı ve bireysel sürücüleri görebileceksiniz.

SRG Coin nedir

Önerilen Makaleler

Street Runner NFT Nereden ve Nasıl Alınır?

SRG Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. STREET RUNNER alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

SRG Coin Yorum ve Geleceği!

SRG Coin Yorum ve Geleceği! STREET RUNNER çok yeni bir token olduğundan gerekli veriler oturmamış olup, ilerleyen  günlerde güncelleme yapılacaktır.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.