Uzaya Gönderilecek İlk Kripto Para Birimi AetherV2 Token !

ATH Token

Bu yazımızda  en çok aranan token’lar Listesine giriş yapan AetherV2 Token’a yer vererek detaylarını sizler için aktarıyor olacağız . AetherV2 ( ATH Token ), bilim ve kripto para birimi arasında bir köprü kuruyor. Proje araştırma, teknoloji geliştirme ve insanlığın birincil hayalini gerçekleştirmeye dayanmaktadır.  2022’de küçük bir uydu geliştirip yörüngeye göndermeyi amaçlamaktadırlar. Uydu AETHER olarak adlandırılacak ve düğümleri çalıştırmak için kendi blok zincirine sahip diğer kripto projeleri tarafından kullanılacak. Peki tam olarak AetherV2 Token ! ATH Token Nereden Alınır ? ATH Token Nasıl Alınır ? AetherV2 Toplam Arz ! ATH Token Kaç TL ?  ATH Token Nedir ? 

AetherV2 Token ! –  ATH Token Nedir ?

AetherV2 ( ATH Token ), bilim ve kripto para birimi arasında bir köprü kuruyor. Proje araştırma, teknoloji geliştirme ve insanlığın birincil hayalini gerçekleştirmeye dayanmaktadır.  2022’de küçük bir uydu geliştirip yörüngeye göndermeyi amaçlamaktadırlar. Uydu AETHER olarak adlandırılacak ve düğümleri çalıştırmak için kendi blok zincirine sahip diğer kripto projeleri tarafından kullanılacak.

AETHER  uzaya gönderilecek ilk kripto Arca Space ile ortak olarak, Arca Space ekolojik tahrik sisteminin (Ecorocket) test edilmesine ve geliştirilmesine yardımcı oldular. Roket, Ekim 2021’in ikinci yarısında fırlatılacak. Ayrıca bu vesileyle Arca Space, uzayda Aether kripto para birimini fırlatacak.

EcoRocket, ilk iki aşaması tamamen yeniden kullanılabilir olan üç aşamalı bir yörünge aracıdır. İlk iki aşama, üçüncü aşamayı 50km irtifaya ve 5.400km/s hıza çıkaracak çevre dostu su bazlı bir itici kullanıyor. RP-1 ve Yüksek Test Peroksit ile beslenen üçüncü aşama, daha sonra 10 kilograma kadar bir yükü yörüngeye itecek.

 

AetherV2 Token Nedir

AetherV2 Toplam Arz !

AetherV2 Toplam Arz : 1.000.000.000 ATH ‘ dir.

Önerilen Makaleler

ATH Token Nereden Alınır ? ATH Token Nasıl Alınır ?

AetherV2 almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. ATH Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman şuan sadece PancekeSwap  Borsasında yer aldığını görebilirsiniz. AetherV2 Token ! ATH Token Nereden Alınır ? ATH Token Nasıl Alınır ? AetherV2 Toplam Arz ! ATH Token Kaç TL ? ATH Token Nedir ?

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.