Trend Listesine Giriş Yapan Bholdus Token Nedir ?

bholdus token

Bu yazımızda Trend Token’lar listesine giriş yapan Bholdus Token ‘ a yer vererek bütün detaylarını aktarıyor olacağız. Bholdus ( BHO Token ) ,  benzeri görülmemiş işlem hacmi ve güvenliği ile DeFi uygulamalarına ve NFT’lere adanmış bir blok zinciridir. Hem kripto hem de geleneksel finansın karşılaştığı en kritik sorunlardan bazılarını çözmek için her iki dünyanın en iyilerini bir araya getirerek gerçek dünya varlıkları ile kripto alanı arasında köprü olmayı hedeflemektedir. Peki tam olarak Bholdus Token Nedir ? BHO Token Nereden Alınır ? BHO Token Nasıl Alınır ? Bholdus Toplam Arz ! BHO Token Kaç TL ? 

Bholdus ( BHO Token ) Nedir ? 

Bholdus ( BHO Token ) ,  benzeri görülmemiş işlem hacmi ve güvenliği ile DeFi uygulamalarına ve NFT‘lere adanmış bir blok zinciridir. Hem kripto hem de geleneksel finansın karşılaştığı en kritik sorunlardan bazılarını çözmek için her iki dünyanın en iyilerini bir araya getirerek gerçek dünya varlıkları ile kripto alanı arasında köprü olmayı hedeflemektedir.

Bholdus Blockchain Ağı birlikte çalışabilir, çeşitli dijital varlık ekonomileri ve Binance, Ethereum ve Polkadot gibi Defi Ağları ile çapraz zincirlidir.

 • Bholdus, teminatlar ve kredi puanlaması için gerçek dünyadaki varlıkları temsil etmek için NFT‘leri kullanmaktadır.
 • Kullanıcılar, akıllı sözleşmelerle yönetilen birçok teminat aracılığıyla zincir üzerinden borç alabilirler.
 • Katılımcılar, işlem ücretlerini ödemek, doğrulayıcı olarak stake yapmak ve Bholdus zincir içi yönetişimin parçası olmak için Bholdus tokenini (BHO) kullanır.
 • Ayrıca, BHO, sahiplerin değerleri saklamasına, getiri elde etmesine ve açık bir borç verme ağına katılmasına izin vermektedir.
 • BHO yerel sabit paraları, düşük işlem ücretleri ve hızlı ödeme ile sağlanacaktır.

BHO Token

BHO’yu diğerlerinden ayıran bir kaç özelliğine değinecek olursak :

 • Yüksek Ölçeklenebilirlik: Substrate çerçevesini kullanan Bholdus zinciri, ölçeklenebilirliğini parachain aracılığıyla devralır ve işlemin verimliliğini artırır;
 • NFT dünyasını güçlendirir: Gamefi ve metaverse ile ilgili işletmeler gibi kripto projeleri, kripto alanındaki farklı finansal hizmetlere sınırsız erişim için kredi değerliliğinin kanıtı olarak değerli varlıklarını NFT‘lere ve varlık tabanlı jetonlara dönüştürmek için tokenizasyon kullanabilir.
 • Oyun geliştiricisine, Çok Zincirli NFT pazar yeri, Birlikte Çalışabilir Dex ve Cüzdan üzerinden oyuncu oluşturması ve yaklaşması için eksiksiz bir araç seti sağlar;
 • Gelişmiş Teknoloji: NPoS kullanma – daha yüksek güvenlik ve performans için PoS fikir birliğinin bir yükseltme sürümü.

Bholdus ( BHO Token ) Kurucuları 

Ronald Le, bholdus.com’un Kurucusu ve CEO’su, seri teknoloji ve fintech girişimcisi, Hawking, Instamo, Polariis’in kurucusudur.

Bholdus Toplam Arz !

Bholdus Toplam Arz : 10.000.000.000 BHO ‘ dur.

BHO Token Nereden Alınır ? BHO Token Nasıl Alınır ?

Bholdus almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Bholdus  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman şuan sadece PancekeSwap Borsasında yer aldığını görebilirsiniz. Bholdus Token Nedir ? BHO Token Nereden Alınır ? BHO Token Nasıl Alınır ? Bholdus Toplam Arz ! BHO Token Kaç TL ? 

 • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.