Arbitrum 38. Sıraya Yerleşti!

arb cmc
Abone Ol 

Geçtiğimiz dönemde ciddi bir Airdrop dağıtan Layer-2 projesi Arbitrum, bugün farklı zamanlarda neredeyse tüm borsalarda listelendi. Borsa listelemelerinde 12 Doların üstünde fiyat gören proje yatırımcılarını mutlu etmeyi başarmış gibi görünüyor. Tüm borsalarda şu anda Arbitrum’da ciddi bir işlem trafiği var. CMC verilerine göre Arbitrum, Algo, ICP ve Apecoin gibi varlıkları geride bırakarak 38. sıraya yükseldi.

Arbitrum Layer-2 Coinler Arasında 2. Sırada Yer Alıyor!

Coingecko’da yer alan verilere göre Layer-2 projeler arasında Arbitrum 2. sırada yer alıyor Arbitrum ilk günden piyasa değeriyle resmen diğer projelerin hacmini sömürmüşe benziyor.

 

Arbitrum Hangi Borsalarda Listeli?

ARB Coin, 23 Mart 2023 tarihinde birden fazla borsada listelenerek, rekor hacim elde etmiştir. İşte Arbitrum’un listelendiği borsalar;

Temelde Arbitrum Nedir?

Arbitrum , birçok işlemi ana Ethereum ağına göndermeden önce tek bir grupta bir araya getirmek için Optimistic Rollups (İyimser Toplamalar) kullanan Ethereum ağı için popüler bir Katman 2 ölçeklendirme çözümüdür. 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.