Son Dakika: Do Kwon Tutuklandı Mı?

Abone Ol 

Karadağ yetkilileri Terra Luna’nın kurucusu Do Kwon’u tutukladığını iddia etti. Ülkenin içişleri bakanı konuyla ilgili açıklamaları Twitter ve Facebook’ta paylaştı

 

do kwon karadağ

İçişleri bakanı Filip Adzic konuya dair şu açıklamaları paylaştı;

Karadağ polisi, Singapur merkezli Terraform Labs’ın kurucu ortağı ve yönetici direktörü Güney Kore uyruklu Do Kwon olduğundan şüphelenilen bir kişiyi hapse attı. 40 milyar dolardan fazla kayıpların arkasında kalan eski “kripto paralar kralı”, sahte belgelerle Podgorica havalimanında özgürlüğünden mahrum bırakılırken, Güney Kore, ABD ve Singapur onu arıyor.

Resmi kimlik onayını bekliyorum.

  • Güney Kore haber portalı Yonhap News’e göre, tutuklanan kişinin Do Kwon olduğundan emin olmak için parmak izi eşleştirilmesi yapıldığı fakat sonuçların henüz iletilmediği bildirildi.
  • Kimlik doğrulanırsa Do Kwon, anavatanı Güney Kore’ye iade edilmekle tehdit ediliyor.
  • Dolandırıcı olduğundan şüphelenilen kişinin kaldığı ülke Karadağ, uluslararası kriminal polis teşkilatı Interpol’ün bir üyesidir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.