MEXC Kayıt ! MEXC Nedir , Piyasa Değeri , Güvenilir Mi ?

Borsa AdıMEXC
Hacim (24 saat) $1,139,440,547.95
17,265.70 BTC
ülkeSeychelles
kuruluş yılı2018
Web sitesi https://www.mexc.com
Twitterhttps://twitter.com/MEXC_Global
MEXC Nedir ? MEXC Kayıt ! MEXC borsa 24 saat işlem hacmi $1,139,440,547.95 (17,265.70 BTC). MEXC Kurulduğu yıl 2018. Bu kripto para borsası şurada bulunuyor: Seychelles

MEXC Borsası Nedir ?

2018 yılında kurulan MEXC Global, yüksek performans ve muazzam sayıdaki emirleri eşleme motoru teknolojisini kullanan merkezi bir borsadır. Platform, finans sektöründe ve blokchain teknolojisinde zengin deneyime sahip profesyonel bir ekip tarafından yönetilmektedir. Şu anda MEXC Global, dünya çapında 70’den fazla ülkede yaklaşık 6 milyondan fazla kullanıcıya sahiptir. Bu büyük başarı, kayda değer bir dönüm noktası. MEXC Global, bu başarılarıyla hem yeni hem de deneyimli yatırımcıların finansal yolculuğunda ilk tercih edilen platform olmayı hedeflemektedir.

MEXC borsası, Avustralya, Estonya ve Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere üç ülkede önemli lisanslar alarak kıtalar arası görünürlüğü artırmış ve yetki alanını genişletmiştir. MEXC Global,farklı ülkelerden yatırımcılarının kolayca alım satım yapabilmeleri için yerelleştirilmiş dil desteği sunmaktadır. MEXC Global, bankacılık sektöründen uzmanlarca geliştirilen, saniyede 1,4 milyon işlemi tamamlayabilen, verimliliği ve performansı büyük ölçüde artıran yüksek performanslı alım satım eşleme motoru kullanır. MEXC Global olarak, kullanıcı güvenliği en büyük önceliğimiz olduğu için, veri bütünlüğü ve güvenliğini sağlamak maksadıyla sunucularımız bağımsız olarak çok sayıda ülkede yer almaktadır.

MEXC Kayıt ! 

MEXC yeni kayıt işleminde kullanıcılara 1,000 USDT varan ödüller kazandırıyor . Ödülleri elde edebilmek için şimdi kaydı başlatın .

  • Buradan kaydınızı başlatın (Bonus Kayıt)
  • Açılan sayfada sizden istenilen mail ve şifre kısımlarını doldurun
  • Daha sonra mail doğrulamasını tamamlayın
  • Son olarak kimlik doğrulamasını tamamlayın
  • Para yatırma işlemleri ile yada kripto para transferi ile işlemlere başlayın

[table id=45 /]

[table id=46 /]

# Para birimi Çift Fiyat Hacim (24 saat) Güncelleme Trust Score