26 Ağustos XRP Analizi ! Ripple Analiz !

xrp analizi
Abone Ol 

Ripple Yükselecek mi ? XRP Düşüyor mu ? İşte 26 Ağustos XRP Analizi ! Ripple Analiz !

26 Ağustos XRP Analizi ! Ripple Analiz !

A senaryosunda üst tarafta bir sıkışma üçgen görünümü mevcut üçgeni yukarı kırar ise, 1.6 -1.9 seviyelerine kadar gidebilir. kırmızı üçgenin hangi yöne kırıldığı bize yön tahini konusunda fikir verecektir.

B senaryosunda ise eğer siyah yükselen trendi aşağı kırarsa bu sefer LİBRA formasyonu beklentisi içerisine gireceğim, 0.83-0.68 seviyelerine kadar düşüp bu bölgeden yukarı yönlü 1.35 seviyesine kadar yükselmesi beklentisi içerisine gireceğim

LÜTFEN STOPSUZ İŞLEM AÇMAYINIZ…
BOL KAZANÇLAR..☕️

Sizlerde Grafik ve Teknik analiz , Kriptoya dair güncel haberlere ulaşım sağlamak için TELEGRAM KANALIMIZA katılım sağlayabilirsiniz.

Ripple Kaç TL ? 1 XRP Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , Kripto Para olan Ripple ‘ın TL bazında fiyatını öğrenebilirsiniz . Bugün piyasada 1 Ripple ne kadar sorusuna alta kısımda yer alan güncel tablodan görüntüleyebilirsiniz . 1 XRP kaç Lira ?

yeni kripto paralar

Popüler Fan Tokenlar !

Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.