ZED RUN Coin Nedir? ZED Coin Nasıl Alınır?

ZED RUN COİN NEDİR

ZED RUN ( ZED Coin), dijital yarış atı NFT sahiplerinin beceriye dayalı oyun oynayabileceği popüler bir P&E dijital at yarışı oyunu olarak bilinmektedir. ZED RUN Coin ( ZED Coin ) Nedir, Nasıl Alınır? ZED Coin Yorum ve Geleceği!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

ZED RUN Coin (ZED Coin) Nedir?

ZED RUN, dijital yarış atı NFT sahiplerinin beceriye dayalı oyun oynayabileceği popüler bir P&E dijital at yarışı oyunu olup, at yarışının gerçek dünyasından ilham aldı ve onu web3 teknolojileriyle kaynaştırdı ve sonuç olarak “sport of kings”i metaverse’e getirmiştir.

ZED Coin, Ethereum ve Polygon blok zincirlerinde bulunan değiştirilebilir bir kriptografik simgedir. ZED Simgesi, ZED RUN’un ana hizmet simgesi ve oyun içi para birimi olacak ve gelecekteki P&E hizmet tabanlı video oyunlarında kullanılması hedeflemektedir.

Future Future Labs, ZED Coin’ı geliştirmek, entegre etmek ve dağıtmak için ZED RUN ile işbirliği yapmıştır. Halihazırda kurulmuş ağlar, video oyunları ve topluluklarla işbirliği içinde, ZED Token‘in daha adil ve daha hızlı dağıtımı beklenmektedir. ZED Coin’ı ZED RUN’un ekosistemine entegre etmenin amaçları şunlardır:

  • Daha geniş bir oyun işlevselliği yelpazesine erişim sağlama
  • ZED RUN platformunda uygun ve güvenli bir ödeme şekli oluşturma
  • ZED Token destekli ekosistemlerde etkileşime giren katılımcılar arasında anlaşmaya izin verilmesi ve;
  • Kullanıcıları ZED RUN’da ekosisteme katkı ve katılım yönünde çaba sarf etmeye teşvik etmek için dağıtılacak ekonomik teşvikleri (özellikle Oyna ve Kazan mekanizması kapsamında oyunculara dağıtılacak ödüller) sağlar, böylece her katılımcının karşılıklı yarar sağlayan bir sistem oluşturur.

ZED RUN Toplam Arzı Ne Kadar?

ZED RUN Toplam Arz: 1.000.000.000 ZED’dir.

ZED Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

ZED RUN Coin almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Gerekli sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzü sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir.

İlginizi Çekebilir

ZED Coin Yorum ve Geleceği!

ZED Coin Yorum ve Geleceği , ZEDin şu ana kadar  görmüş olduğu en düşük  0.07452 $iken, en yüksek fiyat $0.1934 olmuştur. Cup Coin son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Bilgikripto okurlarına özel %10 komisyon indirimi ve kayıt bonusu ile şimdi dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a kayıt olun!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.