Lovely Inu Token Nedir ? Arz , Fiyat , Yorum !

lovely yorum

Her 2 günde bir borsa listelemesi sözü veren Lovely Token ciddi yükselişlere imza attı . Yaklaşık 2 aylık süreçte %2000 ‘den fazla yükselen meme token için 16 Ağustos ‘a kadar borsa listelenme sözü verildi . Peki , Lovely Inu Token Nedir ? Arz , Fiyat , Yorum !

Önemli : Bu tarz projeler çok yüksek risk barındırır . Lütfen işlemlerinizi dikkatle yapınız . Buradaki veriler bilgilendirme amaçlıdır . Yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .


Lovely Inu Token Nedir ?

LOVELY, Binance Akıllı Zincirinde başlayan bir BEP20 tokenidir. Binance Smart Chain, diğer rakip zincirlere göre çok daha hızlı ve verimlidir. BSC’de yıldırım hızında takaslar ve son derece düşük ücretler sunan merkezi olmayan borsalar ile BSC, Merkezi Olmayan Finans (Defi) için en yaygın kullanılan blok zincirlerinden biri olmaya başladı .

BSC, Binance Ekibi tarafından geliştirilen BEP-20 adlı bir belirteç protokolü kullanır. 1 dakikalık blok hızları ile doge‘dan çok daha hızlı 5 saniyelik blok hızları ile bilinir.

LOVELY Token Akıllı Sözleşmesi, topluluğun güvenini tam şeffaflıkla ilerletmek için birinci sınıf bir güvenlik denetiminden başarıyla geçti. LOVELY likidite havuzları ve listeleri, bir dizi farklı borsada tamamen bağımsız birçok meraklı ve destekçi tarafından sürekli olarak eklenmektedir .

Lovely Token

 • Toplam Arz: 55,000.000.000.000.000
 • Dolaşımdaki Arz: %68.9805
 • Ekip ve Proje Bütçesi: %31.0195
 • İsim: Lovely Inu
 • Sembol: LOVELY
 • Ondalık: 8
 • %30 Pazarlama
 • %35 Gelişim
 • %10 Takım
 • %5 Yasal, kayıt
 • 20% Diğer

Lovely Inu, token fiyatını artırmak için akıllı bir sözleşme aracılığıyla üç ayda bir token yakmayı planlıyor. Yönetim, yanmasını Binance’in yanık işlevine göre modelledi. Şirket, her üç ayda bir işlem ücretlerinden elde edilen kârın %15’ini tokenleri geri almak için kullanmayı ve toplam token arzının %55’i yanana kadar bunları yakmayı planlıyor.

Buradaki veriler projenin Whitepaper sayfasından alınmıştır . 

Lovely Token Arz , Çıkış Tarihi , ATH , ATL Bilgisi

Lovely Inu (LOVELY)
Veriler
Dolaşan Arz
Toplam Arz
Maksimum Arz 
75.000.000.000.000
Çıkış Tarihi
2021
ATH / ATL
$0.000001099 /$0.00000001882

Lovely Fiyatı

Lovely USD, TL ,Euro ve Sterlin cinsinden fiyat karşılığını bağlantılardan üzerinden görüntüleyebilirsiniz .

Lovely Yorum

Lovely Token borsa listeleme haberleri sonrasında ciddi bir yükseliş yakaladı . En düşük fiyat seviyesinden yaklaşık %5000 ‘e varan bir yükseliş sergiledi . Fakat bilmeniz gereken en önemli nokta meme tokenlar ciddi yükseliş sergilediği gibi ciddi bir düşüş de yaşayabilir .

Meme tokenlar ve kripto varlıklar çok riskli yatırım araçlarıdır . Paranızın büyük bir kısmını yada hepsini kaybedebilirsiniz . Detaylı araştırma yapmanız portföyünüz açısında sağlıklı olabilir .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.