Binance WODL Başladı ! 30.000 $ Değerinde SAND Token !

sand wodl cevapları
Abone Ol 

Kripto kelimeleriyle aranız nasıl ? Eğer iyi olduğunu düşünüyorsanız sizi bu oyuna davet ediyorum ! Binance yeni, Crypto WODL yarışmasını başlattı . Yarışmada başarılı olun , 30.000 $ Değerinde SAND Token Kuponu Kazanın, The Sandbox için Season 3 Alpha Pass Kazanan Siz Olun! Binance WODL Cevapları !

Şimdi Binance WODL Yarışmasına buradan katıl, benzersiz avantajlar, çekilişler, düşük komisyon oranından yararlan !


Binance Sand WODL Nedir ?

Binance WODL , bir tür kelime bulma oyunudur . Oyunun temel mantığı ise boş kutucuklara sığabilen kripto kelimeleri yerleştirmek . Her kelimeyi yerleştirdiğiniz Gri , Sarı yada Yeşil kutucuklar göreceksiniz . Sizden istenilen doğru kelimeyi bulmanız . Fakat günde 2 kere oynama hakkınız bulunuyor . İkinci hakkı elde etmek için Paylaş yada Share butonuna tıklayarak gönderiyi arkadaşlarınızla paylaşmanız gerekmektedir . Oyun 7 gün sonra sona erecektir .

Bu haftanın WODL teması Meta Evren ve GameFi. Yani anahtar kelimeler bu ekosistem içerisinden olacaktır .

Binance WODL Cevapları !

WODL Cevapları , kutu içerisinde yerleştirdiğiniz kelimelerden biri olacaktır . Kutudaki tüm harfler yeşil yandığı zaman doğru kelimeyi buldunuz demektir . Eğer bir kelime yazdınız hepsi GRİ yandıysa o harfler anahtar kelimemizde yoktur . Bu yüzden o harfleri tekrar kullanmamaya özen gösterin . Tüm kutucuklar dolduğu zaman doğru kelimeyi bulamazsınız .

Binance Sand WODL Nasıl Oynanır ?

  • Buradan oyunu başlatın .
  • Binance hesabınızla oyuna giriş yapmalısınız .
  • Eğer bir Binance hesabınız yoksa Burada linkten %20 komisyon indirimiyle kaydolabilirsiniz .
  • Daha sonra yer alan kutucuklara uygun Blockchain ve kripto ekosistemiyle alakalı anahtar kelimeleri yerleştirin . Örneğin kutucuk sayısı 3 o zaman anahtar kelimeler BNB , ATH , ATL , ICO ve benzeri olabilir .
  • Harf Gri renk yanarsa bulmanız gereken kelimede yer almıyor .
  • Harf Sarı renk yanarsa Harf doğru fakat doğru kutucuk içerisinde yer almıyor .
  • Harf Yeşil yanarsa , harf doğru ve doğru kutucuk içerisinde yer alıyor .
  • Son olarak açtığınız kutudaki harfler gri yanıyorsa lütfen başka harflerden oluşan kelimeleri deneyin .

Ödüller : 30.000 $ Değerinde SAND Token , The Sandbox için Season 3 Alpha Pass 

Bu haftanın WODL teması Meta Evren ve GameFi. Bu haftanın WODL’ına katılan ve en az beş doğru cevap veren kullanıcıların her biri 30.000 $ değerinde SAND‘den oluşan token kuponu ödül havuzundan eşit pay almaya hak kazanacaktır.

Ayrıca, bu anketi dolduran ve anketteki altıncı soruya en yapıcı, iç görülü veya yaratıcı geri bildirimi veren 10 kullanıcının her biri The Sandbox için birer Season 3 Alpha Pass kazanacaktır. 

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !