Ana SayfaCoin Yorum - AnalizXRP Fiyat Analizi ve Yorumları: Sıradaki Hedef 0.75 Dolar

XRP Fiyat Analizi ve Yorumları: Sıradaki Hedef 0.75 Dolar

Şu anda 0,58 dolardan işlem gören XRP fiyatının son yedi aydır aktif olan azalan direnç trend çizgisine ulaşması muhtemel. Bu dinamik direnç, orta vadeli düşüş trendini taşıyor ve alıcının sürdürülebilir büyümeyi sürdürme çabasını geçersiz kılmaya devam edebilir.

spot_img

Popüler altcoin XRP, yazı tarihi itibariyle son 24 saat içerisinde %4,58 oranında artarak $0.58 seviyesine ulaştı. XRP son 1 ay içerisinde sadece 8.68% oranında artış yaşadı. Çok fazla yatırımcı kitlesine sahip olan proje için artık ilerleme vakti gelmiş olabilir mi? İşte XRP fiyat analizi ve yorumları.

XRP Fiyat Analizi ve Yorumları

Bitcoin fiyatının 2 yıl sonra 57.000 dolara ulaşmasıyla altcoin piyasasında toparlanma hissi yoğunlaştı. Bu kapsamda XRP fiyatı son 4 günde %8 arttı. Bu varlığın önemli bir direnç trend çizgisine yaklaşması, kripto para sahiplerinin yakında güçlü bir genel arza tanık olabileceğini yansıtıyor.

xrp yorumları analizleri tahminleri

Şubat ayı boyunca XRP fiyatı, yükselen trend çizgisinin etkisi altında yavaş ama istikrarlı bir yükselişe tanık oldu. Dinamik destek, altcoini 0,485 dolardan 0,575 dolara yükselterek %18,5 büyüme kaydetti.

XRP’nin fiyatındaki son yükselişe, Coinglass tarafından bildirildiği üzere OI Ağırlıklı Fonlama Oranında %0,01’den %0,0625’e yükselen kayda değer bir artış eşlik etti. Bu önemli artış, trader’ların XRP’de uzun pozisyonları sürdürmek için daha fazla yatırım yapmaya hazır olduklarını yansıtıyor ve yükseliş görünümüne ve fiyatların daha da değerleneceği beklentisine işaret ediyor.

Şu anda 0,58 dolardan işlem gören XRP fiyatının son yedi aydır aktif olan azalan direnç trend çizgisine ulaşması muhtemel. Bu dinamik direnç, orta vadeli düşüş trendini taşıyor ve alıcının sürdürülebilir büyümeyi sürdürme çabasını geçersiz kılmaya devam edebilir.

Daha geniş görünüm devam ederse, XRP alıcıları genel trend çizgisini aşma fırsatına sahip olacak. Bu bariyerin başarılı bir şekilde aşılması, bu varlıktaki satın alma baskısını hızlandıracak ve altcoin’i %25 artışla 0,75 $ psikolojik seviyesine, ardından 0,93 $’a yükseltebilir.

  • Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 82 (Aşırı Açgözlülük) gösteriyor .
  • 28 Şubat 2024 verilerine göre genel XRP fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde 22 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 7 düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • 0,576889 dolar pivot noktasına (P1) göre XRP, 0,559940 dolar , 0,532299 dolar ve en güçlüsü 0,515350 dolar destek seviyelerine sahip . Benzer şekilde XRP direnç seviyeleri de 0,604530 $ , 0,621479 $ ve 0,649119 $ seviyelerinde bulunuyor .
  • Şu anda XRP Korku ve Açgözlülük Endeksi 82’de bulunuyor, bu da yatırımcıların duyarlılığının Aşırı Açgözlülük bölgesi olarak adlandırılan bölgede olduğu anlamına geliyor .

Bu yazılarımızı okudunuz mu?

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar