Ana SayfaAirdrop & TestnetMode Network Airdrop Etkinliği Başladı Kod: yt4rrs

Mode Network Airdrop Etkinliği Başladı Kod: yt4rrs

Etkinliğin bitmesine sadece 5 gün kaldı. Bu nedenle acele etmenizde fayda var. Ayrıca 5 gün içerisinde yapılan işlemler için 2x puan kazanabileceksiniz.

spot_img

Kripto para dünyasında airdrop görevlerini yerine getirerek ücretsiz token kazanabileceğinizi biliyor muydunuz? Bu rehberimizde Nisan ayında piyasada yer alması beklenen Mode Network airdrop etkinliğinden sizlere bahsedeceğiz. Peki, Mode Network nedir, airdrop nasıl alınır, airdrop detayları, rehber..

Mode Network Airdrop Etkinliği – Rehber

1. Öncelikle bu bağlantı üzerinden uygulamaya giriş yapın. Daha sonra Twitter hesabınızı ve Metamask cüzdanınızı bağlayın. Referans kodu isteyen yere ( yt4rrs ) yapıştırın.

mode airdrop testnet mode network testnet mode coin

2. Daha sonra Mode Network ağında Ethereum göndermeniz gerekiyor. Sayfada yer alan Bridge üzerinden Ethereum ağından Mode ağına ETH transfer edin.

3. Airdrop sayfasında yer alan platformları kullanarak ekstra puan kazanabilirsiniz.

4. Kim Exchange üzerinden swap yapın, Ionic platformunu kullanın ve SpaceID tarafından yayınlanan platformdan .mode alan adı satın alın. Alan adı ücreti yaklaşık 5 Dolar civarında.

Etkinliğin bitmesine sadece 5 gün kaldı. Bu nedenle acele etmenizde fayda var. Ayrıca 5 gün içerisinde yapılan işlemler için 2x puan kazanabileceksiniz. Projenin Nisan ayında listelenebileceği belirtiliyor. Puanlar belirli bir süre sonra güncelleniyor. Puanım neden yansımadı diye merak etmeyin.

Mode Network Nedir?

Mode, Optimism’in yanı sıra zincir üstü bir kooperatif kuran Modüler DeFi L2’dir. Mode Sunrise kampanyası, kullanıcılara Nisan 2024’te talep edebilecekleri 550.000.000 MODE tokenından pay kazanma fırsatı veriyor. Ayrıca kullanıcılar, yönlendirdikleri kullanıcıların sıralayıcı ücretlerini ve Mode ekosistemi uygulamalarından ödüller kazanabilirler.

Mode Network Takım

Mode ekibinin, BNB Chain, Near ve diğerleri gibi milyar dolarlık blok zincirlerini ölçeklendirme deneyimi var. Mode, büyüme için yeni ekonomik sistemler oluşturmak üzere alandaki en akıllı araştırmacıları ve geliştiricileri bir araya getirdi ve Superchain’in oluşturulmasında Optimism tarafından desteklendi.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar