Ana SayfaAirdrop & TestnetTEA Protocol (TEA) Airdrop Rehberi

TEA Protocol (TEA) Airdrop Rehberi

Tea Protocol Binance Labs tarafından desteklenmektedir.

spot_img

Tea Protokolü ($TEA), açık kaynaklı yazılım oluşturan ve sürdüren kişileri ödüllendiren merkezi olmayan bir protokoldür. Bu geliştiricilerin sıkı çalışmalarıyla tanınmasına yardımcı olur ve yazılım dünyasının güvenilir ve güvenli kalmasını sağlar. Daha da önemlisi, 12 Haziran 2024’te ana ağ ve $TEA tokenı piyasaya sürüldüğünde bir airdrop yapacaklarını doğruladılar! İşte Tea protocol Airdrop rehberimiz.

Tea Protocol (Tea) Nedir?

Tea, açık kaynak geliştiricilerini yazılım tedarik zincirine katkılarından dolayı ödüllendirmeyi amaçlayan merkezi olmayan bir protokoldür. Tea, her açık kaynaklı projenin etkisini ve değerini ölçmek ve TEA tokenlarını buna göre dağıtmak için bir Katkı Kanıtı algoritması kullanıyor.

 • Tea ayrıca açık kaynaklı yazılımın kalitesini ve güvenliğini sağlamak ve kötü niyetli saldırıları önlemek için bir itibar sistemi ve bir staking ve slashing mekanizması içerir.
 • Tea, paket bakımcılarının, kullanıcıların, destekçilerin ve tadımcıların protokole katılmasını ve açık kaynak ekonomisinden faydalanmasını sağlar.
 • Tea, aktif katkıda bulunanların protokol parametreleri ve özellikleri üzerinde öneride bulunmasına ve oy vermesine olanak tanıyan merkezi olmayan özerk bir kuruluş (DAO) tarafından yönetilmektedir.

Tea Token Nedir?

TEA Protokolü ($TEA) tokeninin ana özellikleri şunlardır:

 • Tea Protokolü için kriptografik bir belirteç : TEA token, açık kaynaklı yazılımı ödüllendirmek ve güvence altına almak için merkezi olmayan bir sistem olan çay Protokolünün belirli bölümlerine ve özelliklerine erişim anahtarı olarak hizmet eder.
 • Bir değişim ve ödül aracı : TEA tokeni, paketleri sorgulayarak ve inceleyerek yazılım tedarik zincirinin güvenliğine katkıda bulunmak, kayıtlı projelerin açık kaynak geliştiricilerini ödüllendirmek ve çay Protokolünün yönetimine katılmak için kullanılabilir. .
 • Bir staking mekanizması : TEA tokenı, paket koruyucuları, destekçileri ve çay tadımcıları tarafından bağlılıklarını ve itibarlarını göstermenin yanı sıra protokol içindeki ödül ve cezaların dağıtımını etkilemek için stake edilebilir.
 • Sabit tedarik tokenı : $TEA’nın maksimum arzı 10 milyardır ve bu arz, önceden tanımlanmış bir programa göre çeşitli paydaşlara dağıtılacaktır.

Tea ($TEA) token Airdropu Olacak mı?

TEA token airdropunun ayrıntılarını zaten duyurdu. Tea bunların bir airdrop olacağını ve teşvikli testnet görevlerini yaparak kazandığınız puanların airdrop’a dönüştürüleceğini doğruladı. Ayrıca ana ağları ve $TEA tokenleri 12 Haziran 2024’te piyasaya sürülecek. Y

ani katılımcıların airdrop’la atılan $TEA tokenlarını o tarihte almaları bekleniyor. Genel bir çay testnet katılımcısı olarak, görevleri yerine getirerek maksimum 1.000 civarında puan alabilirsiniz. Ancak protokollerinde en iyi geliştirici olmanızı gerektiren görevleri tamamlarsanız çok daha fazlasını elde edebilirsiniz.

Tea Token Airdrop’u Nasıl Alınır?

TEA token airdropunu nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır.

 1. Tea’ye kaydolun

  https://app.tea.xyz/sign-up adresine gidin . E-postanız veya Discord’unuzla kaydolun ve Github hesabınızı bağlayın.

 2. Profilini Tamamla

  Profilinize tıklayın ve “Ayarlar” bölümüne gidin. E-posta adresinizi ekleyin ve onlara kendiniz hakkında biraz bilgi vermek gibi gerekli bilgileri tamamlayın. Bunu yaparak puan kazanacaksınız. Bunu tamamlamak için sınırlı bir süre için 5 kat puan artışı olduğundan bunu en kısa zamanda yapmanızı öneririz.

 3. Kontrol panelindeki görev durumunu kontrol edin

  Solunuzdaki ikinci düğmeye tıklayarak Tea Testnet kontrol paneline gidin. Burada tamamlanacak görevlerin bir listesini göreceksiniz.

 4. Discord rollerini alın

  Tea Protokol Discord’una katılın . Sosyal katılım ve soruları yanıtlama gibi etkinlikleri yayınlayarak ve tamamlayarak XP puanları kazanın. XP Puanları, bir önceki hafta için her Pazartesi verilecektir. Belirli bir sayıda XP Puanından fazlasını aldıktan sonra roller kazanabilirsiniz.

 5. İsteğe bağlı: Çay Protokolünde en iyi %10’luk derecelendirmeye sahip bir proje alın.

  Geliştiriciyseniz, “OSS projelerim”e gidip “Yeni bir OSS Projesi Kaydet”e tıklayarak açık kaynak projenizi çay Protokolüne kaydedin. Uygunluk için gerekli olduğundan projenizde katkıda bulunanların ve bağımlılıkların olduğundan emin olun. Projeniz teaRank’te ilk %10’a girerse 25.000 puan alabilirsiniz!

Diğer Airdrop Rehberleri:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar