XRP (XRP) Fiyatı $0.55, Yorum ve Geleceği

XRP (XRP) bugünkü fiyatı $0.55 , piyasa değeri $29.76 B. Fiyatı son 24 saat içinde 0.66% yukarı değişiklik gösterdi. XRP (XRP) yorum, geleceği ve fiyat tahminleri aşağıda yer almaktadır.


Alış-satış Ripple
 • ripple
  XRP (XRP)
 • Canlı Fiyat
  $0.55
 • 24s %
  0.66%
 • Piyasa Değeri
  $29.76 B
 • Hacim
  $1.22 B
 • Rütbe
  6

Canlı Grafik


Loading Data
Please wait, we are loading chart data

Ripple ( XRP ) Coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlası Bilgi Kripto 'da !

Ripple (XRP) Nedir?

Ripple 2012 yılında , ABD menşeili Ripple Labs tarafından geliştirildi . Projenin arkasında ki ekip ise ,Arthur Britto, David Schwartz, Ryan Fugger ‘dir. Piyasaya sürülme tarihi 2012 yılıdır . Ripple ‘ın  yapımında kullanılan programlama dilleri ise C++ ‘dır . Ripple, internet aracılığıyla para trasnfer işlemlerini gerçekleştirmek için kullanılan bir iletişim protokolüdür. Bu protokol , Dolar , Euro , Türk Lirası , Sterlin gibi fiziki paraların dışında , Litecoin , Bitcoin , Ethereum , gibi kripto paralar ile emtiaları desteklemektedir.

Ripple Haberleri ;

Ripple ( XRP ) Fiyat! XRP Canlı Fiyatı ! XRP Bugün Ne Kadar?

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak Ripple ( XRP ) fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz . Bugün 1 RİPPLE Kaç Dolar , TL , Euro ! Canlı Kripto Para piyasası Bilgi Kripto 'da !

Ripple ( XRP ) Grafik !

Bilgi Kripto sitesinde anlık ve canlı olarak Ripple ( XRP ) Grafik bilgisine ulaşabilirsiniz  !

Ripple ( XRP ) Hesaplama!

Bilgi Kripto hesaplama aracı sayesinde anlık fiyattan Ripple ( XRP ) hesaplama yapabilir ve Coin hesap makinesini kullanabilirsiniz .

Ripple ( XRP ) Değişimleri !

Ripple ( XRP ) hangi borsalarda listeli . Aşağıda yer alan değişimler kısmına tıklayarak , Ripple ( XRP ) listelendiği borsaları keşfedebilirsiniz .

Ripple ( XRP ) Yorumları !

Ripple ( XRP ) hakkında görüşlerinizi ve yorumlarınızı bizim ile paylaşın !