Ana SayfaAirdrop & TestnetEigenlayer Airdrop Rehberi

Eigenlayer Airdrop Rehberi

Bir sonraki en büyük Airdrop Eigenlayer olabilir!

spot_img

Eigenlayer , Ethereum’a sahip olan kişilerin paralarını güvende tutmalarına ve daha fazla ödül kazanmalarına yardımcı olan, Ethereum üzerine kurulu bir protokoldür. EigenLayer ile insanlar Ethereum’larını birçok farklı hizmetin aynı anda güvende kalmasına yardımcı olmak için kullanabilirler. Eigenlyer airdrobu anlık olarak aktif. Birçok kullanıcı şimdiden Eigen puan kazanıyor. Sizden puan kazanmak için Eigenlayer Airdrop rehberini incelemenizi tavsiye ederiz. Renzo, Zircuit, Puffer, Kelpdao

EigenLayer nedir?

EigenLayer, kripto ekonomik güvenlikte yeniden alım adı verilen yeni bir ilkeyi tanıtan bir protokoldür. Bu ilkel, kullanıcıların ETH’lerini konsensüs katmanında yeniden kullanmalarına ve kriptoekonomik güvenliği ağdaki ek uygulamalara genişletmelerine olanak tanır. ETH’yi yerel olarak veya Liquid Staking Token (LST) ile stake eden kullanıcılar, ETH veya LST’lerini yeniden almak ve ek ödüller kazanmak için EigenLayer akıllı sözleşmelerine katılabilirler.

EigenLayer hakkında ilginç olan şey, Blockchain Capital liderliğindeki A Serisi fondan 50 milyon dolar toplamış olmaları. Diğer önemli yatırımcılar arasında Finality Capital, Electric Capital, Polychain Capital, Hack VC ve Coinbase Ventures yer alıyor. Coinbase Ventures’ın EigenLayer’ı desteklemesiyle, tokenlerinin Coinbase veya Binance’de listeleneceğine dair güçlü spekülasyonlar var. Ayrıca son yatırım turunda 100 milyon dolar daha destek gördü.

EigenLayer Airdrop’u Nasıl Elde Edilir

Potansiyel EigenLayer token airdrop’unu almak için https://app.eigenlayer.xyz/ adresine bağlanın ve cüzdanınızı bağlayın. Ardından tercih ettiğiniz havuza tıklayın, yatırmak istediğiniz token miktarını girin ve “Para Yatır”a tıklayın.

Ancak EigenLayer’da Liquid Restaking depozitoları dolu olduğu için şu anda duraklatılmıştır. Bazen yeniden açılıyorlar ama açıldığında sadece birkaç saatliğine oluyor.

Likit yeniden alım mevduatları doluysa potansiyel EigenLayer token airdrop’unu almanın alternatif bir kaççözümü var.  EigenLayer para yatırma işlemleri duraklatılırsa potansiyel bir EigenLayer token airdrop’unu nasıl alacağınız aşağıda açıklanmıştır:

renzo eigenlayer airdrop

Renzo Eigenlayer + Renzo Token Airdrop (Zircuit ile Fazla Kazan)

 1. Buradan siteye ulaşın
 2. ezETH almak için ETH’yi Restake edin.
 3. Şimdi Zircuit’e gidin
 4. ezETH’i stake edin
 5. Hepsi bu kadar.

Puffer Eigenlayer Airdrop (Puffer Token)

 1. Puffer Finance Quest sayfasına gidin.
 2. MetaMask cüzdanınızı ve X (Twitter) hesabınızı bağlayın.
 3. Ailenizi seçin ve Bölüm 1 görevlerini tamamlayın.
 4. Bu platforma stETH yada wETH stake edebilirsiniz.
 5. OKX borsasından kolayca stETH transfer edebilirsiniz.

Kelpdao (Eigenlayer + KEP Token Airdrop)

 1. Buradan ETH stake etmeye başlayın.
 2. Ayrıca Zircuit kullanarak daha fazla kazanabilirsiniz.

EigenLayer Airdrop İncelemesi

Bir airdrop’u incelerken dikkate alınması gereken birkaç faktör vardır. Birincisi, projenin ilk etapta bir airdrop yapma ihtimali. Ardından, projenin airdrop kampanyalarına kaç token ayırmayı planladığına ve airdroplarına katılmanın zorluğuna bakmak. İlk etapta airdrop’a katılmanın gerçek bir kullanımı ve amacı olması için tokenin faydasına bakmak da önemlidir. Son olarak, bir airdrop’u incelerken dikkate alınması gereken bir faktör, airdrop’lanan tokenlerin herhangi bir kilitlenme süresine tabi olup olmadığıdır.

Airdrop olasılığı:  EigenLayer airdrop’u artık yayında. Katılımcılar zaten görevleri yapıyor ve puan kazanıyor!

Airdrop token tahsisi:  EigenLayer airdrop tahsisi bilinmiyor.

Airdrop zorluğu:  EigenLayer airdrop, kullanıcıların platformlarına ETH yatırmasını gerektirir. Ancak mevduatlar şu anda kapalı. Bunun yerine Ether.fi’ye para yatırmak gibi bir alternatifimiz var, ancak EigenLayer bunun token airdroplarını almanın resmi bir yöntemi olduğunu doğrulamadı.

Token yardımcı programı:  EigenLayer token yardımcı programı bilinmiyor.

Token kilitleme:  EigenLayer token kilitleme hakkında henüz bilgi yok.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar