Ana SayfaKripto Para HaberleriWorldcoin (WLD) Son 1 Haftada %190 Arttı!

Worldcoin (WLD) Son 1 Haftada %190 Arttı!

Worldcoin şu an Major borsalarda en çok kazandıran varlık olarak ilk sıralarda yer alıyor. Yatırımcılar fiyatın artmasında ki nedeni merak ediyor.

spot_img

ChatGPT geliştiricisi olan Sam Altman’ın benzersiz projesi Worldcoin yükselişlere doymuyor. Proje yazı tarihi itibariyle son 24 saat içerisinde 44.97% oranında artış, son 1 hafta içerisinde 192.97% artış, son 1 ay içerisinde %200 oranında artış yaşadı. Peki Worldcoin (WLD) coin neden yükseliyor? En güncel Worldcoin (WLD) coin fiyat tahmini, yorum ve analizi bu yazımızda..

Şimdi Worldcoin Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Worldcoin (WLD) Neden Yükseliyor?

Worldcoin şu an Major borsalarda en çok kazandıran varlık olarak ilk sıralarda yer alıyor. Yatırımcılar fiyatın artmasında ki nedeni merak ediyor. Fiyattaki bu artış, diğer birçok faktörün yanı sıra, X’teki token topluluğunun AI projelerini shillemesinden kaynaklanıyor.

Artışı destekleyen bir diğer faktörse Worldcoin’in cüzdanı World App’e 1 milyonun üzerinde abonenin olduğunu açıklamasından kaynaklanıyor. Projenin kitlesel olarak benimsenmesindeki bu ani sıçrama, WLD fiyatlarındaki yükselişe paralel olarak hızla ilgi kazandı.

Bu arada, bir balinanın CEX’ten elde ettiği devasa 2,09 milyon WLD birikimi de yakın zamanda %25’lik bir artışa neden oldu. 0x0007 cüzdan adresi, dünyanın önde gelen kripto para borsalarından biri olan Binance’ten stratejik olarak 5,82 milyon dolar değerinde 2,09 milyon WLD tokeni biriktirdi ve bu hafta fiyatı %25’in üzerine çıkardı.

Sam Altman’ın kısa süre önce metinden videoya dönüştürme platformu olan Sora’yı açıklaması , yapay zeka tabanlı Worldcoin projesinin tokeni WLD etrafındaki iyimserliği daha da artırıyor.

İlginç bir şekilde, yaklaşmakta olan Bitcoin yarılanması ve kripto ufkunda bir Ethereum ETF’nin belirmesi beklentisiyle birlikte, kripto boğa koşusunun bir sonraki aşaması kendini hazırlıyor gibi görünüyor. Worldcoin’de bu faktörlerden payını alıyor olabilir.

Sonuç olarak Worldcoin projesinin yükselmesinin temel nedenleri bunlar olarak gözüküyor. 

Worldcoin Fiyat Tahmini ve Analiz (Günlük)

  • Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 75 (Açgözlülük) gösteriyor . Worldcoin , son 30 günde %27,94 fiyat dalgalanmasıyla 20/30 (%67) yeşil gün kaydetti .
  • 19 Şubat 2024 04:13 verilerine göre genel Worldcoin fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde 19 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 5 düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay yükselecek ve 20 Mart 2024 itibarıyla 0,00 $’ a ulaşacak . Worldcoin’in kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 20 Mart 2024 itibarıyla 4,68 $’ a ulaşacağı tahmin ediliyor .
  •  Şu anda RSI değeri 86,21 seviyesinde bulunuyor ve bu da WLD piyasasının aşırı alım pozisyonunda olduğunu gösteriyor. RSI göstergesi WLD fiyatının artacağını gösteriyor.

Diğer Kripto Para Yorumları:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar