Ana SayfaCoin Yorum - AnalizPixel Coin Yorum ve Geleceği

Pixel Coin Yorum ve Geleceği

Pixel token hakkında fiyat tahminleri, yorumları sizler için derledik.

spot_img

Pixel Coin, Binance Launchpool haberiyle birlikte kripto dünyasında en çok merak edilen kripto varlıklar arasında yer almayı başardı. Bu yazımızda, Pixel Coin yorum, geleceği hakkında tahminlerimizi ve analizlerimi sizlere sunacağız. En popüler kripto para yorumları Bilgi Kripto sitesinde..

Şimdi PIXEL Coin Satın Almak için Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Pixel Coin Yorum

Binance borsası son dönemlerde Launchpool etkinliklerine hız vererek daha fazla yatırımcı kitlesine ulaşmayı başardı. Ronin iş birliği kapsamında duyurulan Pixel projesi, blockchain tabanlı bir oyun sistemidir. Oyun projeleri, kripto para piyasasında en çok rağbet gören varlıklar arasında yer alıyor. Projenin ilk çıkışta Binance üzerinde yer alması, ilerleyen dönemlerde boğa yaşaması için çok olumlu bir adımdır.

Pixel Binance listelemesi sayesinde, diğer tüm borsalarda listeleneceğinden hiç şüphemiz yoktur. Buda tokenin ilerleyen dönemlerde daha fazla hype yaşamasına neden olabilir.

Tokenin oyun içi ticarette kullanılması, token arzında azalmaya sebep verebilir. Uzun dönem boyunca azalan token arzı sayesinde fiyat yükselebilir. Fakat kilidi açılmayan tokenler zamanla açılacağını için fiyat konusunda dengelenme bekleyebiliriz.

Pixel Coin Geleceği

Pixel coin geleceği hakkında yüksek açılış, kademeli düşüş ve toparlanma süreci olacağını bekliyoruz. Projenin ilk dolaşan arzı 771.041.667 PİXEL olarak bildirilmiştir. Buda bize projenin ilk listelemede 0,07 – 0,25$ fiyat arasında olacağını gösteriyor. Tahminlerimize göre projenin ortalama fiyatı 0.12 Dolar civarında olabilir. 

Tabi ki burada hype ve topluluk kalitesi çok önemlidir. Topluluğun yoğun ilgisi proje üstünde yoğunlaşırsa, Pixel 0.40 – 0.50 Dolar seviyelerine kadar yükselebilir. Fakat bu fiyat seviyesinin üstünde bir performans beklemediğimizi belirtebiliriz.

Bizim için alım seviyeleri 0.10 cent altında yer alan kademelerdir, diyebiliriz. Tabi ki burada yer alan tahminler yatırım tavsiyesi değildir. Herkes kendi araştırmasını yapmalı ve yatırımını ona göre şekillendirmelidir.

Diğer kripto para yorumları:

Pixel Token Hakkında

PIXEL, Pixel cinsinden premium bir oyun içi para birimidir. $PIXEL, Pixels’in temel oynanış döngüsünün dışında kalan öğeleri, yükseltmeleri ve kozmetik geliştirmeleri satın almak için kullanılır ve bulunması çok daha zordur.

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar