Ana SayfaCoin Yorum - AnalizSolana Fiyat Tahmini ve Yorum : İlk Hedef 124 Dolar

Solana Fiyat Tahmini ve Yorum : İlk Hedef 124 Dolar

Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 75 (Açgözlülük) gösteriyor .

spot_img

Solana projesi son 1 yıl içerisinde %379.69 oranında artarak, çoğu major coinden daha iyi bir performans gösterdi. Önceki boğanın parlayan yıldızı SOL, bu dönemde de kademeli yükselişleriyle yatırımcısını mutlu etmeyi başarıyor. Bu yazımızda, en güncel Solana (SOL) fiyat tahmini, yorum ve geleceği hakkında bazı teknik analizleri paylaştık.

Şimdi Solana Satın Alın, Nisan 2024 Tarihindeki BTC Yarılanmasını Kaçırmayın!

Solana projesinin yerel kripto varlığı SOL coin , Ocak ayında yer alan 79 dolarlık destekten başarılı bir şekilde toparlanmasıyla yeni bir toparlanmanın fitilini ateşledi. Bu geri dönüş, alıcıların o dönemde ciddi SOL biriktirdiğini bizlere gösteriyor. Solana yazı tarihiyle 113 Dolar seviyesinden işlem görüyor. 

Solana’nın Filecoin ile ortaklığı , merkezi olmayan depolama çözümlerine doğru önemli bir değişime işaret ederek, blockchain‘in güvenilirliğini ve ölçeklenebilirliğini önemli ölçüde artırıyor. Bu işbirliği, Solana’nın Filecoin’in merkezi olmayan depolama ağından yararlanmasını sağlayarak kullanıcıları için veri yedekliliği, ölçeklenebilirlik ve gelişmiş güvenlik sağlıyor. 

Entegrasyon, Solana’nın blok geçmişinin altyapı sağlayıcıları, kaşifler, indeksleyiciler ve geçmiş blockchain veri erişimine ihtiyaç duyan herkes için daha iyi erişilebilirliğini ve kullanımını kolaylaştırır. Bu stratejik hamle, blockchain ağları arasında artan sinerjinin altını çiziyor ve hem kullanıcılar hem de geliştiriciler için daha sağlam ve dayanıklı dijital ekosistemler oluşturmaya yönelik kolektif bir çabayı gösteriyor.

solana sol yorum analiz fiyat analizi tahmini fiyat tahminleri günlük kripto para yorumları

Sürekli alımla Solana fiyatı %10 artarak fincan ve kulpun 124,5 dolarlık boyun direncine ulaşabilir. Bu, Solana için çok önemli bir nokta olacak çünkü olası bir çıkış, varlığın yaklaşık 2 yıllık birikimden kaçışının sinyalini verecek. Yükseliş sonrası ralli başlayabilir ve fiyat 250,65 dolara kadar tırmanabilir. 

Solana Günlük Analiz ve Tahminler

  • Solana fiyatının 24 Şubat 2024 tarihine kadar %4,02 artarak 117,10 dolara ulaşacağı öngörülüyor . Teknik göstergelerimize göre şu anki hissiyat Yükseliş yönünde, Korku ve Açgözlülük Endeksi ise 75 (Açgözlülük) gösteriyor . Solana, son 30 günde %8,89 fiyat dalgalanmasıyla 18/30 (%60) yeşil gün kaydetti.
  • Şubat 2024 verilerine göre genel Solana fiyat tahmini hissi yükseliş yönünde 22 teknik analiz göstergesi yükseliş sinyallerini ve 4 düşüş sinyalini işaret ediyor.
  • Solana’nın 200 günlük SMA’sı önümüzdeki ay artacak ve 20 Mart 2024 itibarıyla 69,16 dolara ulaşacak. Solana’nın kısa vadeli 50 Günlük SMA’sının 20 Mart 2024 itibarıyla 111,52 dolara ulaşacağı tahmin ediliyor .

Diğer kripto para yorumları:

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar