Ana SayfaCoin Yorum - AnalizStarknet (STRK) Yorum ve Geleceği

Starknet (STRK) Yorum ve Geleceği

Starknet ağı başlangıç aşamasında çok yavaş olsa da son güncellemeleriyle birlikte ciddi bir hıza kavuştu. Proje sürekli kendini geliştirerek daha da güçlenecektir.

spot_img

Son dönemde kripto para piyasasının gündemini Starknet projesi meşgul ediyor. 20 Şubat tarihinde neredeyse tüm borsalarda listelenecek olacak proje hakkında kullanıcılar bazı soruların cevabını arıyor. Bu yazımızda Starknet (STRK) Coin yorum ve geleceği hakkında çeşitli analiz ve verileri sizlere sunacağız..

STRK Token 20 Şubat Tarihinde Listelenecektir, Listeleme Günü Satın Almak İçin Buradan Kaydolun, Bonus Kazanın!

Starknet (STRK) Yorum

Starknet projesinin yerel kripto para birimi STRK Coin 20 Şubat tarihinde neredeyse tüm borsalarda listelenecek. Proje Airdrop konusunda ciddi bir yanlış kriter ekleyerek resmen ekosistemine destek veren kullanıcıları devre dışı bıraktı.

Eğer Twitter yeni adıyla X üzerinde Straknet Scam yazısı görürseniz bilin ki bu durumun Airdrop dağıtımında yanlış kriter kararındandır. Fakat proje topluluğu dinliyoruz ve bir sonraki dağıtımın Haziran’da daha uygun şartlarda olacağından bahsetti. Başlangıç aşamasında topluluğu kızdıran proje ciddi kurumsal yatırımcılardan destek görüyor.

Starknet’in ilk çıkış aşamasında Sui benzeri bir performans görmemiz muhtemeldir. Fiyat konusunda ilk yüksekten açılış sonrası ufak dumplar yaşanabilir. Daha sonra kilit açılı gelmeden kademeli yükselişleri görebiliriz.

Starknet (STRK) Coin Geleceği

Starknet ağı başlangıç aşamasında çok yavaş olsa da son güncellemeleriyle birlikte ciddi bir hıza kavuştu. Proje sürekli kendini geliştirerek daha da güçlenecektir. Her ne kadar başlangıç aşamasında topluluğu küstürse de, kurumsal ve bireysel balinalar projeyi sırtlayacaktır.

Buda projenin gelecekte iyi yerlerde olacağı anlamına gelmektedir. Projenin yerel tokenin tüm borsalarda yer alması ciddi hacim elde etmesine neden olacaktır. Fakat projenin altında çok fazla aktif ve kullanılan dapps bulunmuyor. Tokenin kullanım alanlarının artırılması ve bu şekilde arzın gerilemesi lazımdır.

Daha fazla Starknet tokenin kullanılması için ekip daha fazla uygulamayla iş birliği yapması gerekir. Fiyat konusunda ilk dolaşan arzın 1.5 Milyar civarında olacağını varsayarsak 0.50 – 2 Dolar arasında bir açılış görmemiz mümkündür. Bu aralıkta en yüksek seviyede açılırsa kademeli düşüş, dipten açılırsa kademeli artış görebiliriz.

Listelemeden önce ilk dolaşan arzı kontrol edip, projeyi iyi analiz etmeniz yatırım konusunda sizleri bir adım öne taşıyacaktır.

Diğer yazılar:

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar