Ana SayfaAltcoin HaberleriWistaverse Coin Nedir? WISTA Coin Yorum Geleceği!

Wistaverse Coin Nedir? WISTA Coin Yorum Geleceği!

spot_img

Wistaverse (WISTA Coin) Gateio borsasında listeleneceğini duyurmasının ardından proje ile ilgili detaylara verdedik. Wistaverse Coin (WISTA Coin) Nedir? WISTA Coin Yorum Geleceği!

WISTA Coin alım-satım işlemine başlamak için hemen buradan Gateio borsasına katılın ve fırsatı kaçırmayın!

Wistaverse (WISTA Coin) Nedir?

Wistaverse coin, Protestolara ve sosyal eyleme adanmış ilk meta veri deposudur. Metaverse’de sanal protestolara olanak sağlamak için tasarlanan ve merkezi olmayan bir kamu malı olarak inşa edilen platform, politik olarak tarafsız ve herkes tarafından erişilebilir.

Wistaverse, gerçek hayattaki protestolara katılamayanlar için uygun bir alternatif sunuyor ve herhangi bir amacın küresel destek kazanmasına ve etkinlikler sırasında merkezi olmayan fon toplamasına olanak tanıyor. Bireyler, avatarlar ve tabelalar, pankartlar ve giyilebilir cihazlar gibi dijital araçları kullanarak mesajlarını ifade edebilir ve bir amaç için dayanışma gösterebilirler.

Wistaverse’in ilk protestoları, 4,5 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip, bugüne kadarki en büyük metaverse olan The Sandbox Game‘de gerçekleşecek. İlk protesto Arenası çok yönlüdür ve etkinlik organizatörlerinin kullanımına hazırdır, bu da her protestonun benzersiz olmasını ve desteklenen belirli amaca göre uyarlanmasını sağlar.

Polygon üzerine inşa edilen WI$TA token, Wistaverse deneyimine güç katar. Katılımcılar, protestolar sırasında WI$TA’daki bağışlarla amaçlarına fon toplamalarına yardımcı olabilecekler. Her etkinlik için ekosistemdeki avatarların ve diğer satın alınabilir öğelerin satışı, amaç için ek fonların toplanmasına yardımcı olacaktır. Wistaverse, topluluk üyelerinin, tüm işlemlerde sürekli olarak %0,5 vergi ile doldurulan hazine fonlarını kullanarak bağışları artırmak için oylama güçlerini kullanmalarına izin verecek.

Wistaverse kurusucu kim?

Wistaverse coin kurucusu Gregoire Laugier’dir. Civic-Tech ve Medya alanında geniş bir deneyime sahip olan Gregoire, 2020’nin başlarında Wistaverse’i başlattı

WISTA Coin nereden , nasıl alınır?

Wısta coin ticaretine başlamak için öncelikle makale girişinde bulunan link üzerinden borsaya kayıt olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemini tamamladıktan sonra yapacağınız ilk işlem KYC doğrulaması olmalıdır.

WISTA Coin yorum, geleceği!

Wistaverse, 2024 yazında hazır olması planlanan kendi bağımsız meta veri deposu uygulamasını da geliştiriyor.

Wistaverse, gerçek hayattaki protestolara katılamayanlar için uygun bir alternatif sunuyor ve bağışlar yoluyla ve tüm işlemlerde sürekli olarak %0,05 ile beslenen hazine fonlarını kullanarak herhangi bir amacın küresel destek kazanmasına ve merkezi olmayan finansmanı artırmasına olanak tanıyor.

Wistaverse coin henüz çok yeni bir proje olup söz konusu listelemeler ve gerçekleşip gerekli verilerin oturmasının ardından bölüm yeniden güncellenecektir.  Makalede yer alan bilgilerin sadece bilgilendirme amaçlı olup, yazım sırasındaki veriler olduğu unutulmamalıdır. Kullanıcılar yatırım yapmadan önce mutlaka bireysel araştırmasını yapmalıdır.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar