Karadağ Mahkemesi Do Kwon’un Kefalet Başvurusunu İptal Etti

Do Kwon'un başvurusunu iptal
Abone Ol 

Karadağ’ın en yüksek mahkemesi, bir alt mahkemenin Terraform Labs’ın kurucusu Do Kwon’u kefaletle serbest bırakma kararını bozdu. Karadağ Mahkemesi Do Kwon’un Kefalet Başvurusunu İptal Etti

Karadağ Mahkemesi Do Kwon’un Kefalet Başvurusunu İptal Etti

Mayıs ayının başlarında bir mahkeme, ülke yetkililerinin belgelerde sahtecilik yapmakla suçladığı Do Kwon ve eski Terraform CFO’su Han Chang-Joon’un serbest bırakılmasına izin  verdi.

Tutuklular, 400 avro kefalet ödendiği takdirde ceza davası bitene kadar saklanmayacaklarına, mahkeme celplerine düzenli olarak cevap vereceklerine ve avukatın belirttiği adreste bulunacaklarına söz verdiler.

İlginizi çekebilir

Karar, savcılığın itirazı üzerine bozuldu. Başlangıçta tutukluların kefaletle serbest bırakılmasına karar veren mahkeme, şimdi farklı bir karar vermek zorunda kalacak.

Kwon ve Han, en azından şimdilik, hapsedildiler. Kwon, 23 Mart’ta Karadağ’ın başkentindeki havaalanında tutuklanmadan önce birkaç ay Interpol’den saklandı.

Kolluk kuvvetleri, Koreli iş adamının sahte pasaportla kiralık bir özel jetle seyahat etmeye çalıştığını söyledi.

ABD ve Güney Kore, geçen baharda Terra’nın çökmesinde rol aldığı iddiasıyla Do Kwon’a karşı çok sayıda dolandırıcılık suçlamasıyla karşı karşıya.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.