Binance, Polygon (MATIC) Ağ Yükseltmesi ve Sert Çatallanmasını Destekleyecek

Polygon Sert Çatallanmasını Destekleyecek

Dünyanın en büyük ve güvenilir kripto para borsası Binance, Polygon (MATIC) Ağ Yükseltmesi ve Sert Çatallanmasını Destekleyeceğini duyurdu.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’a şimdi kayıt olun, üstelik en yüksek komisyon iadesi ile (%20 referans kodu )

Binance, Polygon (MATIC) Ağ Yükseltmesi ve Sert Çatallanmasını Destekleyecek!

Binance, Polygon (MATIC) ağ yükseltmesi ve sert çatallanmasını destekleyecektir.
  • Polygon (MATIC) ağ yükseltmesi ve sert çatallanması, 38.189.056 numaralı Polygon blok yüksekliğinde veya yaklaşık olarak 17/01/2023 günü saat 21.00’de (TSİ) gerçekleşecektir. MATIC yatırma ve çekme işlemleri yaklaşık olarak 17/01/2023 günü saat 20.00 (TSİ) itibarıyla askıya alınacaktır.
Lütfen dikkate alınız:
  • Ağ yükseltme ve sert çatallanma sırasında MATIC alım-satımı etkilenmeyecektir.
  • Polygon (MATIC) ağ yükseltmesi ve sert çatallanması 38.189.056 sayılı Polygon blok yüksekliğinde gerçekleşecektir. Tahmini tarih ve saat sadece kullanıcılara referans olması açısından verilmiştir.
  • Binance, Binance hesaplarında MATIC tutan tüm kullanıcılar için ilgili tüm teknik gereksinimleri karşılayacaktır.
  • Bu Polygon (MATIC) ağ yükseltmesi ve sert çatallanması sonucunda yeni bir token oluşmayacaktır.
  • Yükseltilen ağın kararlı olduğunu tespit ettikten sonra, MATIC yatırma ve çekme işlemlerini yeniden açacağız ve kullanıcıları başka bir duyuruyla bilgilendirmeyeceğiz.
  • Çevrilen versiyonlar ve İngilizce versiyon arasında herhangi bir çelişki olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.

İlginizi çekebilir

Hard fork (Sert Çatallanma) Nedir?

Hard Fork kripto para birimlerinin bağlı olduğu mevcut blockchain ağlarında iki ayrı kopya halinde yollarını ayırması anlamına gelmektedir. Bu iki kopya oluştukları an itibari ile aynı yolu paylaşmaktadırlar fakat anlaşamam azlıklardan dolayı bölünerek bağımsız olarak blok zincirler olarak devam ederler. Kripto para çeşitlerinin temelinde blockchain olarak tanımlanan blok zinciri bulunmaktadır. Hard fork bir blok zinciri üzerinden sert çatallanma yöntemi de denen bir yöntem ile ayrılır ve blok zinciri içerisinde bulunan geçersiz blokları ve işlemleri geçerli hale getirerek yeni bir sistem oluşturulmasıdır. Devamı için tıklayınız.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.