CPOOL Coin Nedir ? Clearpool Coin Yorum ve Geleceği !

cpool yorum geleceği
Abone Ol 

Clearpool, kurumsal borçluların teminatsız kredilere doğrudan DeFi ekosisteminden erişebildiği bir Merkezi Olmayan Sermaye Piyasası Ekosistemidir. Peki tam olarak CPOOL Coin Nedir ? Clearpool Coin Nedir, Yorum ve Geleceği !

Clearpool Nedir ?

Clearpool ( CPOOL Coin ) , kurumsal borçluların teminatsız kredilere doğrudan DeFi ekosisteminden erişebildiği bir Merkezi Olmayan Sermaye Piyasası Ekosistemi olup ,  piyasa arz ve talep güçleri tarafından yönlendirilen dinamik bir çıkar modeli sunmaktadır. Clearpool’daki likidite sağlayıcıları, CPOOL‘da ödenen ek LP ödülleriyle geliştirilmiş havuz faiz oranlarıyla çekici getiriler elde edebilir , Clearpool’un hizmet ve yönetim simgesidir.

cpTokens olarak adlandırılan Clearpool LP belirteçleri, Clearpool LP’lere risk yönetimi ve riskten korunma yetenekleri sağlayacak bir belirteçleştirilmiş kredi sisteminin yapı taşlarıdır.

CPOOL Coin Nedir ?

CPOOL Coin , Clearpool protokolü için yardımcı program ve yönetim simgesidir. CPOOL sahipleri, yeni borçluların beyaz listeye alınmasına oy verecek ve bu süreç, katılımcıları bir teşvik ödül planı aracılığıyla ek CPOOL kazanmaya hak kazanacak. CPOOL stake etme, protokolün beyaz listeye alınmak üzere bir teklifte bulunabilecekleri alanına erişmek için bir miktar CPOOL stake etmesi gereken borçlular için gerekli bir eylem olacaktır.

CPOOL Coin NEDİR

Likidite sağlayıcıları, havuz faiz oranlarını cazip seviyelere çıkaran ek CPOOL ödülleri kazanır. Clearpool, ödül havuzlarını sürekli olarak sürdürmek için açık piyasada CPOOL satın almak için protokol gelirinin bir kısmının kullanılacağı bir geri satın alma programı açıklayacak.

Clearpool’un Kurucusu Kim ?

Clearpool, bir bankada eski meslektaşları olan ve her ikisi de önde gelen kripto para birimi projeleri ve firmalarında geniş deneyime sahip olan Robert Alcorn ve Alessio Quaglini’nin buluşudur.

Clearpool’un yönetim ekibi, geleneksel finans, fintech, tüketici girişimi ve blok zinciri teknolojisi geçmişlerinden gelen son derece deneyimli profesyonellerden oluşur.

  • Robert Alcorn, CFA – CEO :  20 yılı aşkın iş deneyimi , Küresel finans piyasalarında 12 yıllık deneyim ,Sermaye piyasaları, likidite ve teminat yönetimi ve teminat ticareti konularında uzmanlık CFA imtiyaz sahibi ve MIT Fintech Future Commerce mezunudur.
  • Jakob Kronbichler – CCO : Birden fazla ülkede Rocket Internet için çeşitli startup’ları başlatma ve ölçeklendirme geçmişi mevcuttur. İş geliştirme ve pazara açılma stratejisi konusunda uzman .SEA’nın önde gelen işletmesi Neobank olan Aspire’de yönetim rolü sırasında alternatif kredilendirme konusunda deneyimlidir.
  • Pavel Ivanov – CTO : 11 yıllık deneyime, 5 yıllık lider ekip deneyimine sahip Blockchain geliştiricisi olup ETH Waterloo 2017 ve 2018’de kazanmak da dahil olmak üzere birden fazla hackathon’da yarışmış ve kazanmıştır.

Önerilen Makaleler

CPOOL Hangi Borsalarda Var ?

CPOOL Coin alamaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Clearpool’ un listelenmiş olduğu borsa listesini CMC veriden anlık olarak görüntüleyebilirsiniz .

Clearpool ( CPOOL ) Coin Yorum ve Geleceği !

Clearpool, diğer kripto paralarla yola çıkmakta zorlanıyor. CPOOL, son 7 günde neredeyse -%15,8’e düştü. Madeni para son birkaç gündür hala riskli çerçeveleme segmentleri gösteriyor, madeni paranın güçlü temelleri olabilir . Listeli olduğu borsalar sınırlı olması projenin gelişmesini ve fiyatlanmasını kısıtlayabilir . Clearpool en yüksek ATH ‘sinden neredeyse %80 ‘e yakın bir değer kaybı yaşamıştır .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.