Binance , Bangkok Milyarderiyle Anlaştı !

Binance , Bangkok
Abone Ol 

Dünyanın en büyük kripto borsası olan Binance ,  Tayland’da bir dijital varlık borsası kurmak amacıyla milyarder yatırımcı Sarath Ratanavadi’nin şirketi Gulf Energy Development PCL ile anlaşmaya vardı. Binance , Bangkok Milyarderiyle Anlaştı !

Binance , Bangkok Milyarderiyle Anlaştı !

Tayland Borsası’na yapılan bildirime göre Gulf Energy Development ile Binance arasında mutabakat zaptı imzalandı.  Bloombergin aktardığına göre ; Bir Binance sözcüsü, Tayland’daki fırsatları keşfetmenin “ilk adımı” olduğunu söylerken  Gulf Energy Development ve Tayland borsası yorum taleplerine henüz yanıt vermedi.

Söz konusu Ortaklık, Binance’in küresel operasyonlarını kurumsallaştırmaya yönelik en son çabasını işaret ediyor. Geçen ay şirket , Bahreyn merkez bankasından kripto varlık servis sağlayıcısı olmak için ön onay aldı ve Dubai Dünya Ticaret Merkezi Otoritesi ile sanal varlık düzenlemesi konusunda bir anlaşmaydı.

Önerilen Makaleler

Milyarder yatırımcı Ratanavadi servetini enerjiden yapsa da son dönemde finansal teknoloji alanında daha aktif bir oyuncu haline geldi. Ortakları arasında yer aldığı Tayland’ın en büyük telefon operatörü Advanced Info Services dijital finansal ürünler sunmak için Eylül ayında Siam Commercial Bank ile ortaklık kurdu.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.