Trend Listesine Giren Chain (XCN Coin) Nedir?

CHAİN COİN NEDİR

Chain (XCN Coin), Chain Cloud ve Sequence tarafından desteklenen  Web3 ve Blockchain bulut altyapısı sağlamaktadır Peki tam olarak Chain (XCN Coin) Nedir, Nereden Alınır? XCN Coin Yorum ve Geleceği! Chain Coin Teknik Analiz!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Chain Coin (XCN Coin) Nedir?

Chain, daha akıllı ve daha bağlantılı bir ekonomi sağlama misyonunda olan blok zinciri tabanlı bir teknoloji şirketidir. Dönüştürücü finansal ürünleri ve Web3 hizmetlerini destekleyen kriptografik defterler ve bulut altyapısı oluşturmaktadır.

Chain 2014 yılında kurulmuş olup, Khosla Ventures, Pantera Capital, Capital One, Citigroup, Fiserv, Nasdaq, Orange ve Visa’dan 40 milyon doların üzerinde fon topladı.

2018’de Stellar, Stellar Foundation’ın ticari bir kolu olan Interstellar’ı oluşturmak için Chain’i satın aldı. 2020’de Chain, blockchain ve bulut teknolojisi aracılığıyla daha sağlam bir küresel finansal sistem oluşturma misyonunu sürdürmek için yeniden satın alındı.

Müşteriler, Chain Tokenları (CHN) ile indirimler alabilir ve ticari ücretler için ödeme yapabilir, ayrıca topluluk protokolü yönetimine katılabilir ve premium özelliklere erişebilir.

Chain kullanarak kurumlar bir blok zinciri ağı başlatabilir ve çalıştırabilir veya varlıkların dünya çapında nasıl hareket ettiğini dönüştüren büyüyen bir diğer ağ listesine bağlanabilir. Chain Protokolü, varlıkların bir blok zinciri ağında nasıl yayınlandığını, aktarıldığını ve kontrol edildiğini tanımlar. Tek bir varlığın veya bir grup kuruluşun bir ağı işletmesine izin verir, birden fazla varlık türünün bir arada var olmasını destekler ve diğer bağımsız ağlarla birlikte çalışabilir. Chain Core, modern finansal sistemlerin talep ettiği performans için tasarlanmıştır. Bir işlemi oluşturma, imzalama ve doğrulama süresi milisaniye cinsinden ölçülür.

Sekans, kuruluşların bakiyeleri token biçiminde güvenli bir şekilde izlemesini ve transfer etmesini sağlayan bir hizmet olarak defterdir. Sequence’i kullanan kuruluşlar, finansal varlıklarını özel defterlerde belirteç biçiminde güvenli bir şekilde yönetebilir ve yakında bunları genel ağlar arasında sorunsuz bir şekilde aktarabilir.

Chain Protokolü, paylaşılan, çok varlıklı, kriptografik bir defter olacak şekilde tasarlanmıştır. Ortak bir format ve yetenekleri paylaşan farklı operatörlerle birden fazla bağımsız ağın bir arada bulunmasını ve birlikte çalışabilirliğini destekler. En az yetki ilkesini kullanarak, varlıklar üzerindeki kontrol, defter senkronizasyonu üzerindeki kontrolden ayrılır.

Chain Protokolü, herhangi bir ağ katılımcısının özel “verme programları” yazarak varlıkları tanımlamasına ve yayınlamasına izin verir. Yayınlandıktan sonra, bir varlığın birimleri “kontrol programları” tarafından kontrol edilir. Bu programlar, karmaşık akıllı sözleşmeler oluşturmak için kullanılabilecek esnek ve Turing-tam bir programlama dilinde ifade edilir.

Her ağ, bir “blok imzalayanlar” federasyonu tarafından güvence altına alınır. Blok imzalayanların çoğunluğu protokolü takip ettiği sürece sistem çatallanmalara karşı güvenlidir. Verimlilik için blok oluşturma, tek bir “blok oluşturucuya” devredilir. Ağdaki herhangi bir düğüm blokları doğrulayabilir ve işlemleri ağa gönderebilir.

Chain Core, Chain Protokolünü uygulayan bir kurumsal yazılım ürünüdür. Açık kaynaklı bir geliştirici sürümü ücretsiz olarak mevcuttur ve Chain, serbestçe erişilebilen bir test ağı olarak bir Chain blok zinciri ağını işletir.

Chain Coin Kurucusu Kimdir?

2014 yılında kurulan Chain, Khosla Ventures, RRE Ventures ve Capital One, Citigroup, Fiserv, Nasdaq, Orange ve Visa gibi stratejik ortaklardan 40 milyon doların üzerinde fon topladı. Chain daha önce Visa, Nasdaq, State Street, Citibank ve daha fazlası için blockchain ağları kurmak için ortak oldu ve çalıştı.

Deepak Thapliyal, şu anki İcra Kurulu Başkanı ve Zincir Yönetim Kurulu Başkanıdır. Thapliyal, Chain’den önce, özel iş sektöründe bir alan yatırımcısıydı ve arbitraj ticaret sistemleri üzerinde çalışıyordu.

Adam Ludwin, Chain’in ilk kurucusuydu. Ludwin, Chain’den önce UC Berkeley’de okudu. Kariyerine The Boston Consulting Group ve IDEO’da danışman olarak başladı. Daha sonra Harvard Business School’dan MBA derecesi aldı ve RRE Ventures’ta fintech’e odaklanarak erken aşamada risk sermayesi yaptı ve Vine, Slack, Kik ve Paperless Post gibi şirketlere yatırım yaptı.

2018 yılında Chain, Lumens kripto para biriminin arkasındaki kuruluş olan Stellar Development Foundation’ın ticari kolu olan Lightyear Corp. tarafından satın alındı. Satın almanın fiyatı açıklanmadı, Forbes bunun Lumens’de ödenen 500 milyon dolara eşdeğer olduğunu iddia etti.

2021’de Chain, yeni kurulan bir yönetim kurulu, görevliler ve hissedarlarla özel bir şirket olarak faaliyet gösteriyor

Önerilen Makaleler

XCN COİN

XCN Coin Nereden ve Nasıl Alınır?

XCN Coin alım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Söz konusu sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizin ön ve  arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. Chain alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilmektesiniz.

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlamanız gerekmektedir.
  • Sonrasında ise açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekmektedir.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

XCN Coin Yorum ve Geleceği!

XCN Coin Yorum ve Geleceği! XCN Coin son günlerdeki yükselişi ile çok kazandıranlar listesine girip birçok kullanıcının dikkatini çekmeyi başarmış durumda. Chain Coin in şu ana kadar  görmüş, en yüksek fiyat $0.1841 olup, görmüş olduğu en düşük fiyat ise $0.003958’dir. XCN son zamanlarda çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor.

Chain Coin Teknik Analiz!

Gerçek zamanlı toplu Chain Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. XCN/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. BilgiKripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.