O Coinin Fiyatı 10 Kat Arttı ! Yükseliş Devam Edecek Mi ?

Binance , Gate io , OKEx gibi büyük borsalarda listelenen NuCypher Coin’in fiyatı bugün 10 katına yükseldi . NuCypher merkezi olmayan uygulamalar ve protokoller için veri gizliliği ve anahtar yönetimi sağlayan bir şifreleme ağı olarak bilinmektedir. Nu Coin Nedir , Nasıl Alınır ? 

NuCypher Coin Fiyatını 10 ‘a Katladı !

Nu Coin , NuCypher ağında bir düğümü çalıştırmak için stake edilebilen bir ERC-20 tokenıdır. Nu Coin , bugün 0.29 Dolar gün başlangıç fiyatından , şaşırtıcı bir şekilde 3.58 Dolara fırladı . Yaklaşık 10 kattan fazla artan coine yatırımcılar hala yükselecek mi sorusuna cevap arıyorlar . Peki tam olarak Nu Coin Nedir , Nu Coin Nasıl Alınır ?

nucypher coin nedir
Fiyat , Binance Borsası Üzerinden Çekilmiştir . 15/10/2021 15:55

Nu Coin Nedir ?

NuCypher merkezi olmayan uygulamalar ve protokoller için veri gizliliği ve anahtar yönetimi sağlayan bir şifreleme ağı olarak bilinmektedir. NU ise NuCypher ağında bir düğümü çalıştırmak için stake edilebilen bir ERC-20 tokenıdır. Nu, kullanıcıların, proxy yeniden şifreleme (PRE) teknolojisini kullanarak, genel konsensüs ağlarındaki bir çok katılımcı arasında özel verileri paylaşmasına imkan sağlamaktadır. NuCypher, merkezi olmayan bir şifreleme, erişim kontrolü ve anahtar yönetim sistemi, genel blok zincirleri için şifreleme hizmetidir . Nu, genel blok zincirlerinde ve merkezi olmayan depolama çözümlerinde uçtan uca şifreli veri paylaşımı sunmaktadır. NuCypher (NU), daha büyük NuCypher ağında kullanılan yerel belirteçlerdir. Belirteçler, ağ katılımcılarını anahtar yönetim hizmetlerini gerçekleştirmeye ve ağdaki yetkilendirme/iptal işlemlerine erişmeye teşvik etmek için kullanılmaktadır.

Kullanıcılara, daha iyi işlemlere, IoT operasyonlarına, oylama mekanizmasına ve benzerlerine hizmet edebilmek için tasarlanmış çoğu blok zinciri projesinin tersine, NuCypher diğer blok zincirleri için geliştiirliştir. NuCypher, blok zincirler için bir gizlilik katmanı olarak bilinmektedir. Nu, proxy yeniden şifrelemesi (PRE), eşik imzaları (TSS), dağıtılmış anahtar üretimi (DKG) ve diğer eşik şifrelemesi ile merkezi olmayan web için bir gizlilik altyapısı sağlamaktadır.

NuCypher, Mikhail Egorov (Curve’un kurucusu) ve MacLane Wilkison tarafından ortaklaşa kurulmuştur. NuCypher için teknik inceleme ilk olarak  2017 Haziranda  yayınlandı, fakat test ağı Kasım 2018’e kadar yayınlanmamıştır.

nu cypher coin

NU Coin Nasıl Alınır ? NU Coin Nereden Alınır ?

NuCypher Coin  almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. NU Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman birçok borsada yer aldığını görebilmektesiniz. NuCypher Coin Toplam Arz ! NU  Kaç TL ? NuCypher Coin Toplam Arz !  NuCypher Coin Nedir ? 

  • BİLGİ KRİPTO OKURLARINA ÖZEL ‘ BİNANCE %20 KOMİSYON İNDİRİM LİNKİ ‘ İLE KAYIT OLUN !
  • NU Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.